AK PARTİ'DE YENİ ATAMALAR SÜRÜYOR

Makamlar ve koltuklar ebedi değil.

AK PARTİ'DE YENİ ATAMALAR SÜRÜYOR
Bu içerik 2431 kez okundu.

 

Ak Parti Genel Merkezi tarafından tüm yeni atamalarda bulunan herkese görevlerinde başarılar dilerken ;  hizmetlerinin milletimiz ve devletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Arnavutköy İlçe Başkanı olarak göreve atanan Sn.  Mustafa Candaroğlu'na başarılar dilerim.  7 haziran  seçimlerinin  öncesinde beklenen karar nihayet sonunda açıklandı.  Yeni Başkanın daha demokratik ve tarafsız bir yönetim anlayışı içerisinde olmasını ve tüm saygıyı ve sevgiyi toplumun her kesiminde yayması  gerekir. İlçe teşkilatlarına dargın ve küskün olan herkese ziyarette   bulunması  mühimdir.

Çiftlik gibi kullanılan bu mevkilerin sonsuz olmadığı herkes tarafından bilinmelidir. İnsanlara tepeden bakmanın ve yüksek perdeden konuşmanın bir sonunun olacağı düşünülmelidir. Parti temayüllerinde açık taraf tutarak, delegelere baskı kurarak kazanılan seçimler herkes tarafından bilinen bir haldir. Gerçek milli değerlere önem veren ahlaklı, dürüst ve erdemli kişiler İstanbul teşkilatlarının tamamında dışlanmıştır. Bazı kişiler tarafından bir çember ve ağ örülmüştür.

Biz bu partiye gönüllü  olarak çalıştık ve hizmet ettik. Bir bedel ve karşılık hiç bir vakit beklemedik.  Ülkemizin  bulunduğu kritik bir süreçte kimsenin özel egolarına ve hırslarına  bakılmadan  kan değişikliği bir zaruret olmuştur.  Bazı kişiler hususunda görüş ve fikirlerimizin olması  doğal bir durumdur.  2001  ilkeleriyle paradoksal yapıya dönüşen kişlerin  değişimi  partinin geleceği için   mubah ve kifayedir. Bizleri takip eden her can blir ki  doğrular ve yanlışlar karşısında benim tutumum aynıdır. Hiç bir şahsın karşısında eğilmeden ve bükülmeden düşüncelerimi ifade edrim.  Benim için vatan - millet -devlet - bayrak ve din her şeyin üstündedir. 

 

Bir çok ilçe teşkilatının sil baştan revize olunması gerekir. Bir  çokları  ilçe Başkanlığı  kongreleri kazanmak için partide kendisine yakın gördükleri şahısları delege yapmıştır. Bu delegeler teker teker gözden geçirilmelidir. İş ve ihale takip edenler yönetimlerden çıkarılmalıdır.

Sn. Cumhurbaşkanını çok sevdiklerini ifade eden şahısların yönetimde olmadan çalışarak sevgilerini ortaya koyarak ispat etmeleri gerekir. Makamsız hizmet etmeleri ve her gün protokollerde hazır bulunmaları gerekir. Bedelsiz hizmet etmelidirler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU