POLATLI’DA SKANDAL İŞGAL GİRŞİMLERİ

Feryadımıza kulak veriniz. Sesimizi duyunuz.

POLATLI’DA SKANDAL İŞGAL GİRŞİMLERİ
Bu içerik 3004 kez okundu.

POLATLI’DA SKANDAL İŞGAL GİRŞİMLERİ

Feryadımıza kulak veriniz. Sesimizi duyunuz.

Ankara İlinin Polatlı ilçesinde   Ömerler mahallesindeki  dedesinden beri  malik sıfatı ile kullandığı araziler hakkında yaşanan vahim olaylar. Tapulu arazilerin işgal edilmesi ve sahiplerinin mal ve can  güvenliğinin  risk altında olması aileleri düşündürüyor.  Defalarca devletin çeşitli birimlerinden yardım istenmiş ama idareciler taraflı bir şekilde  suçlular hakkında işlem yapmamışlar. Bir neyi işgal girişimlerine orada bulunan jandarma , kaymakamlık ve mülki idare amirleri  sessiz kalmışlar. Köy muhtarının akıl almaz iftiraları ve işkenceleri  mülk sahiplerini perişan etmiş durumdadır. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler vahim ve çok düşündürücüdür.  Bir ailenin mülkü çeşitli senaryolarla ellerinden acımasızca alınıyor.

Arazi sahipleri   devletten çare  bekliyor.

Öncelikle  Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ,Başbakanımız Sn.  Bin Ali Yıldırım ve İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu `dan  yaşanan bu mağduriyetler hakkında acil görüşmek istediklerini dile getirirken ;  bizler bu ülkeyi seven vatandaşlar olarak   hükümetimizin elimizden tutmasını ve arazilerimizin başına geçip geçim kaynağımız olan topraklarımızı işletmemizi   acil istiyoruz.

Kaymakam   ve Muhtar  Mahmut Nedim Tuncer    birlikte kanunları hiçe sayarak bizim ailemize 2 yıldır zülüm gördüklerini ifade eden aile yetkililerden  acil çareler bekliyor.

Mağdur olan sarı ailesinin ifadelerinde ;

Bizler dedelerimizden beri malik sıfatıyla tapumuzu kullanıyoruz.  Bunlar köy merasını  kullanırlar bizim malımızda ,canımızda, ürünlerimizde  gözleri vardır. Sürekli malımıza canımıza ürünlerinize defalarca yakarak  zarar verdiler Malımıza her türlü zararı ve pisliği yaptılar.  Kendi köyleri varken bizim tapumuzu işgal ederek  yalanla fitne çıkartıp ortalığı  karıştırdılar. Bu çete hakkında gereğinin yapılmasını   istiyoruz  dedi.  Köy muhtarı ve yakınları tarafından  ağır hakaretlerle ,evleri, ağaçları , elektrikleri  sürekli yağmalama olduğunu ifade eden aile  Kaymamak tarafından işlem yapılmadığını dile getirdiler.

Yıllarca bu ailelerin iftiralarına maruz kaldık.

Yaşadığımız yağmalamalar ve mağduriyetler karşısında hiçbir mülkü idare bize yardım etmedi.

Defalarca yargıya gittik

.Artık can ve mal güvenliğimiz tehdit altındadır.

Yetkililere Allah rızası için sesleniyoruz.

Bizi kurtarınız.

Bizlere yardım ediniz.

Yaşadığımız vahim olayları bizzat sizlere aktarmak istiyoruz.  

Hunharca elimizden alınan arazilerimizi kullanmak istiyoruz.

Yapılan haksızlığın  ve işkencelerin durdurulmasını talep ediyoruz.

Sn. Cumhurbaşkanım yardım elinizi bize acil uzatınız.

Zor durumdayız.

Bizim kimsemiz kalmadı.

Bir Allah’ımız var , birde siz varsınız.

 

Recep Tayyip Erdoğan Bin Ali Yıldırım Süleyman Soylu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU