TÜM TOKKON ŞAHLANIYOR

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu dev çalışmalar ve hizmetler üretiyor. Yoğun katılımlar ve destekler artıyor.

TÜM TOKKON ŞAHLANIYOR
Bu içerik 1655 kez okundu.

               

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu   başarılı çalışmalarıyla göz kamaştırıyor.  Tüm   federasyonlar ve ilçe dernekleriyle birlikte  yürütülen çalışmalar hızla  devam ediyor. Konfederasyon bünyesine katılımlar her geçen gün artıyor.  Konfederasyona  ve Federasyonlara  Tokatlılar büyük ilgi  gösteriyorlar.

 İstanbul’un  39 ilçesinde  teşkilatlanma, üyelik , tanıtım ve  çalışmalar hakkında  istişareler ve görevlendirmeler  devam ediyor. 2018 yılı için tüm alt yapı çalışmaları tamamlanarak   2019 yılında yapılacak  seçimler için birlik ve beraberlik adına güç birliği yapılacaktır.  Hemşerilerimizin siyasi arenada söz sahibi olması için    büyük genişletilmiş komisyon kurma kararı alınmıştır.

Tanıtım günleri hakkında alt yapı çalışmaları sürmektedir.  İlimizin kültür, sanat, spor , örf ,adet ve geleneklerini  büyük tanıtım günlerinde  halkımızın hizmetine sunacağız.

5 bin öğrenciye yapılacak yardım çalışmaları  devam ediyor. 

Bağcılar merkezde yapılan toplantıda ciddi ve önemli kararlar alınmıştır.  Yapılan toplantının hemşerilerimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

YUSUF UZUN

İSTKOP  GENEL BAŞKANI 

Tokat spor Kültür Dernekleri ve Sivil toplum örgütleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU