FEDERASYONLARIN DEV İTTİFAKI

Artık kimse bizi yönetemez. Yönetilen değil yöneten olacağız. Kimsenin simgesi karşısında eğilmeyeceğiz. Hiçbir grubun arka bahçesi konumunda olmayacağız.

 FEDERASYONLARIN DEV  İTTİFAKI
Bu içerik 3078 kez okundu.

                         FEDERASYONLARIN DEV İTTİFAKI

Artık kimse bizi yönetemez. Yönetilen değil yöneten olacağız. Kimsenin simgesi karşısında eğilmeyeceğiz. Hiçbir grubun arka bahçesi konumunda olmayacağız.

2 milyon İstanbul’da yaşayan Tokatlıların haklarını tarafsızca savunacağız. Temsil haklarının ulusal ve yerelde rehberleri ve elçileri olacağız.  Yıllarca mahrum edilmiş siyasi hakların ,  geri plana  itilmiş halkımızın daha etkin oranda yönetici ve idareci  olması için mücadele vereceğiz.

Senelerce Tokatlıların adlarını kullanarak ; hiçbir hizmette bulunmayan  ve  kendi ceplerini   bolca  dolduran kişilerin peşinde olmadığımızın ispatını yapacağız. Halkını bölen ve ötekileştiren   her türlü cahilliğin karşısında olacağız.

Bu bağlamda   tüm Federasyonlar Beylikdüzün’de  özel toplandı.  Beklenen ve özlenen büyük karar alındı. TÜM TOKKON  çatısı altında güç  ve iş birliği uzlaşması sağlandı.  Diğer katılacak olan federasyonları iler ki   tarihlerde  açıklayacağız.

TÜM TOKKON çatısında beraber  ortak istişareyle hizmette bulunacak  Federasyonlar   ve Tokat  ilçe dernekleri  TOKDEF- ZİLDEF- TRAKYA- AVRASYA- MARMARA ve İSTKOP  olarak yollarına devam edecektir.  Böylece  yaklaşık  250  Tokatlı sivil toplum kuruluşlarının ve Federasyonların  seslerini tek çatı olan TÜMTOKKON aracılığıyla temsil edilecektir.   Bu oluşuma katkı sağlayan tüm Federasyon  ve diğer sivil toplum kuruluşları başkanlarına  teşekkür ederim.  Bu fikrin meydana gelmesinde çalışan ve ittifak eden tüm yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Ayrıca RTÜK  Üst   Kurul Uzmanı Sn. Mahmut  Demiryürek  Beyin aramızda bulunmasından dolayı hemşerilerimiz adına teşekkür ederim.

Bizim tek amacımız hemşerilerimizin ellerinden tutmak ve onları istedikleri yere taşımak olacaktır. Bizim hizmet anlayışımızda   ötekileştirmek, bölmek , ayırmak , gruplaştırmak asla olmayacaktır. Hemşerilerimizin onurlarını ve haysiyetlerini, şerefli ve aziz kılacağız.

Bu oluşumun memleketimiz ve hemşerilerimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

YUSUF UZUN

İSTKOP  GENEL BAŞKANI 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Veysel polat     0000-00-00 Allah birliğinizi daim etsin inşallah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU