FASIK VE MÜRTET MAŞA

Türk milletinin dini ve ahlak değerleri ayaklar altına alınıyor.....Bu edepsizlik ve saygısızlık durdurulmalı.

FASIK VE MÜRTET   MAŞA
Bu içerik 2683 kez okundu.

    İslamiyetle uzaktan yakından ilgisi olmayan bazı piyon ve maşalar, topraklarımızda kanser gibi türüyor. Türk milletinin örf ,adet , gelenek ve göreneklerine zarar veriyor. Türk milletinin öz kültürünü ayaklar altına alıyor. Türk milletinin sosyal yapısını bozmaya yönelik ciddi yayınlar yapılıyor. Milletimizin ahlak değerlerine zıt yayınlar görülüyor. Manevi değerlerimize karşı insafsızca yanlış bildiriler ve fikirler ortaya atılarak toplumsal algı yönetimi inşa ediliyor.

Bu olayların başını mürtet ve fasık olan Adnan Oktar çekiyor. Edep ve hayadan yoksun, kedicikleriyle boy- boy kareler yayınlıyor. Kadınları oynatarak İslam’a hizmet ettiğini zanneden bu gafil ve zavallı ; batı yanlısı çatlak adam ; yanlış bilgileri doğru gibi gösteriyor. Bu ahmak ve İslam’ı yozlaştıran ,kirli ellerin kuklası Adnan Oktar,ömrünü hurafeler peşinde harcayan bir zavallı adamdır. İsrail ve batılı ülkelerin piyon ve maşalığını yapan bir varlıktır. Bid’at kültürünü topluma empoze yapmaktadır.

Türk milletinin aile yapısıyla örtüşmeyen ve İslam dinine yönelik gayri ciddi yayınları ve fikirleri nedeniyle cezalandırılmalı.

Bu şahsa ait tüm yayın , dergi , kitap , vakıf ve örgüt varsa devlet tarafından kapatılarak yasak getirilmelidir. Bu şahsı maddi olarak destekleyenlerin tamamı sorgulanmalı.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere , tüm yöneticilere çağrıda bulunuyorum. Bu olay toplumsal bir linç hareketine dönüşmeden önce müdahale yapılmalıdır.

İSTKOP BAŞKANI

YUSUF UZUN

 

Recep Tayyip Erdoğan RTÜK Adalet Bakanlığı Yargıtay Süleyman Soylu Burhan Kuzu Binali Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU