DALGA DALGA AFRİN

Yürüyoruz dikenli yollarda. İlerliyoruz zeytinlik alanlarında. Deliyoruz yüksek dağları.....

DALGA DALGA AFRİN
Bu içerik 1440 kez okundu.

                      

DALGA  DALGA  AFRİN

Ordumuz cumhuriyet tarihimizin en kapsamlı ve donanımlı operasyonunu Suriye’deki terör odaklarına  karşı sürdürüyor. Amansız mücadele  kararlıkla devam ediyor. Kahraman askerlerimiz hedefe doğru yürüyor. Ordumuz şahlanıyor. Bu topraklarda gözü olan  hainlere karşı azimli , kararlı ve inançlı bir şekilde temizlik yapılıyor. Güneyimizdeki sınır boylarında yuvalanan  irili ufaklı  düşmanlara karşı  başarılı bir operasyon gerçekleşiyor.

Girilmez denilen inlere giriliyor. Aşılmaz denilen dağlar aşılıyor. Dağ başlarına  ay yıldızlı bayrağımız dikiliyor. Bölük bölük askerlerimiz ilerliyor. Grup grup Mehmetçik her tarafı  sarıyor.  Teröristler adım adım köşeye sıkışıyor.  Ordumuz 3 bin üzerinde  haini etkisiz hala getirdi.  Askerlerimiz temizlenen köylere yardım elini uzatıyor.  Halkın huzur ve güven içerisinde yaşaması için tüm tehditleri  temizliyor. Senelerce baskı ,zulüm ve esaret altında yaşayan halk  özgürlüğüne kavuşuyor. PKK, PYD, YPG başta olmak üzere DAEŞ  gibi odaklardan kurtarılıyor.  Askerlerimiz neşeyle sevinçle karşılanıyor.  Ordumuz sivil halkın zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyor.

Bölgemizde barış , huzur ve güvenliğin oluşması için  siyasi ve askeri görüşmeler hızla sürüyor. Türkiye , Rusya , Çin , İran, Katar , Kuzey Kore  ve Azerbaycan başta olmak üzere ittifak gücünü gösteriyor. Şeytan ABD şaşkın olarak süreci   izliyor. İblis Beni İsrail sessizliğe boğuldu. Tuzakları  tutmadı . Oyunları   bozuldu . Hedefleri ve hayalleri suya düştü. Ortadoğu hesapları alt üst oldu. Ancak iki yüzlü politikalarını amansız sürdüren bu iki ülke en kısa sürede hezimete uğrayacağına inanıyorum. Küfür ehli mağlup olacak.  İman ehli galip gelecek. Hak ve batıl mücadelesinde inananlar zafere ulaşacaktır.  Mutlak zafer bir gün hepimizin leyine sonuçlanacak.  Yiğit , cesur ve kahraman milletimiz bir kez daha hak , adalet ve iman için dünya sahnesinde yerini koruyacak ve varlığını sürdürecek. Halk olarak  insanlığın kurtuluşu için , milletimizin refah ve huzuru için  meşaleyi bir kez daha yakıyoruz. .

Türk ordusu dünya barışı için tarihi sorumluluğunu  bir kez daha ortaya koydu.  Din , dil  ve ırk ayrımı yapmadan sulh için sahada mücadele ediyor. İnsanları fikir ve düşüncesine bakmadan ve hiçbir milleti ve ırkı ayıplamadan yoluna devam ediyor. Ecdadımızın izlediği şanlı  tarihi yolu izliyor.  Terörün belini kırmak için  gece gündüz çarpışıyor.

Böylesine bir ortamda iç siyasi polemiklere girmeden tam destek vermek milli bir sorumluluktur. Milli çıkarlar ve menfaatler karşısında bir ve beraber olmak mecburiyetindeyiz. Askeri operasyonları siyasileştirmeden hedefine ulaştırmak herkesin sorumluluğudur.

Askeri operasyonlar düzenlenirken Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve siyasi otoriteye köstek değil destek vermek zarurettir.

Bu tarihi vazifeyi icra ederken tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle yad ediyorum. Mekanları mübarek olsun. Ruhları şad olsun. Tüm yakın ailelerin acılarını ve hüzünleri içtenlikle paylaşıyorum. Yaralı gazilerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

 

Recep Tayyip Erdoğan Devlet Bahçeli Binali Yıldırım Hulusi Akar Meral Akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU