ANAHTAR ADAM KOÇ

Surda bir gedik açtı. Yürüyor azimle tek başına. Hedef kazanmak ....

ANAHTAR ADAM KOÇ
Bu içerik 2026 kez okundu.

 

Bölgesel  Basketbol  Liginde mücadele edecek olan Tokat Temsilcimiz Özgem Grup Basketbol Takımı, ilk maçını Kayseri Deplasmanında Tekden Koleji ile yapacak.

 GOP Üniversitesi Spor Salonunda çalışmalarına son sürat  devam eden Özgem Grup Basketbol Takımı, ligin iddialı bir ekibi olarak şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Çalışmaları yakından izleyen Başkan Hasan Hüseyin Koç, teknik ekip ve basketbolcularla yakından ilgilendi.

 Başkan Hasan Hüseyin Koç,’’Profesyonel anlamda Tokat’ımızın ilk basketbol takımını  ;  bölgesel ligde mücadele ettirebilmenin heyecanını şimdiden  yaşamaktayım. Amatör takımlara, köy derneklerine, kültürümüze ve her spor dalının alt yapısına destek olmak için elimden gelen imkanı kullanmaya devam edeceğim.’’ Dedi.

Sosyal faaliyetlerde tek isim olarak öne çıkan  Koç , hizmette adını sık  sık duyuruyor.  Tüm fiziksel baskılara rağmen ;   yılmadan çalışmaları sürdürüyor.   Tokat için yapılan çalışmaların bir  çoğunda fikir ve düşüncelerimizi istişare metoduyla almaktayız.  Takım ruhuyla iler ki günlerde daha büyük projeler için kollar  sıvanacak.  Memleketimize her kim bir çivi  çakarsa veya fayda üretirse yanında oluruz. Her kim zarar, müptezellik , fitnelik ,   hasetlik ve zübüklük yaparsa karşında beton duvar oluruz.

İş adamlarının sorunlarına çözüm üretmeyen her kim ;  o şehrin kalkınmasına, büyümesine ve istihdamına  zincir vurur. Büyük iş adamlarının yatırım için Tokat’ı tercih etmemesinin sebebi;  sanayici ve yatırımcı iş adamlarına   destek ve saygı gösterilmemesidir.  Sürekli doyum bilmeyen bir müptezelin    el altından  desteklenmesidir.  Çok yakın tarihte Tokat’ta  siyasi güç dengesi değişim gösterecektir.  Oyun kurucular içerisinde  filler, piyonlar, şahlar ve vezirlerde değişim   rüzgarı ortaya çıkacaktır.  Miladı dolan abilik sitemi rafa kaldırılacak. Takdir edilen  ve sevilen halk modeli devreye girecektir. 

Özgem Grup Basketbol takımının şehrimize  ve  tüm spor severlere hayırlı olmasını temenni ederim.

Eyüp Eroğlu Dr. Vali Ömer Toraman Recep Tayyip Erdoğan Binali Yıldırım Tokat basını Hasan Hüseyin Koç Sulusaray Artova Yeşilyurt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU