TOKAT TEŞKİLAT MENSUPLARINA ÇAĞRI

Tokat ayakta... Tehlikeli bir KENE sızdı. Bu virüs çok can yakacak.....

TOKAT TEŞKİLAT MENSUPLARINA ÇAĞRI
Bu içerik 2460 kez okundu.

 

TOKAT TEŞKİLAT MENSUPLARINA ÇAĞRI


İnsanlık değerleriyle uyuşmayan, İslamın manevi değerleriyle örtüşmeyen, toplumun ahlak sıfatlarına ters düşen, isimleri şaibeli olanları , kumpas, şantaj, dolandırma, , küfür, şiddet , hakaret , hırsızlık, taciz, rötgenci, sapıklık,zübük, fetö, işlerine bulaşan veya sempati duyan Aday Adaylarının temayül de isimlerini asla yazmayınız. 
Hatta büyük tepkiler veriniz. Yanlış gördüklerinizi gerekli üst mercilere bildirim yapınız. 

Toplumun  dışladığı ve nefret ettiği bir kişinin  , Sn. Cumhurbaşkanının resmiyle aynı karede kullanılması ve meydanlara asılması  büyük bir tehlikedir.  İnsanlık adına utanç tablosudur.  Tokatlılar adına kara bir gündür.   
Bu dönem kötülerle iyilerin mücadele ettiği ve çarpıştığı bir andır. İyilerin galip gelmesi için daha duyarlı ve hassas olmak zorundayız. Bu tarihi ve milli bir görevdir. Bu vazifenin sorumluluğu ve yükü hepinizin omuzlarındadır. 
Kul , komşu ve yetim hakkını yiyenlere asla oy vermeyiniz. Devletin malını çalanlara prim vermeyiniz. Eline, beline ve diline sadık olmayan müptezelleri asla kabul görmeyin . Fiziksel , beyinsel ve zihinsel özürlü olan ve temyiz gücü olmayan kişilere değer vermeyiniz. 
Can , mal , namus, ahlak ,ırz, din , devlete saygılı , iflas ve amel sahiplerine oy veriniz. 

Şayet yazarsanız Allah'ın azabı ve meleklerin gazabına maruz kalırsınız. Kömür ateşiyle karşı karşıya gelerek yana bilirsiniz. Kömürün zehriyle yanmak yerine doğal gazı tercih edebilirsiniz.
Beyanat-ı Yusuf UZUN avamın maslahatı için emri hazırdır.

Recep Tayyip Erdoğan Binali Yıldırım Devlet Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu Eyüp Eroğlu Ömer Toraman Meral Akşener Temel Karamollaoğlu Metin Polat Ak Parti Tokat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU