YOKKON LALE DEVRİ BİTTİ

YOKKON öksüz kaldı. YOKKON'A çizik atıldı. Saltanat dönemi bitti.

YOKKON  LALE DEVRİ BİTTİ
Bu içerik 8581 kez okundu.

 

YOKKON  LALE DEVRİ BİTTİ

Çapsız  halinize bakmak yerine ;insanlara tepeden baktınız. Herşeyi yönetir edasına kapıldınız. Acınacak halinize güldünüz. Bir dönemdir abilerinize güvenerek ,  kininiz , öfkeniz, nefretiniz , tavrınız , hakaretiniz, küfürleriniz ve hasetliğinizi sayfalar almadı. Yediğiniz her sofrada gıybet, dedi kodu , fitne, fesatlık ve kınama yapıldı. Girdiğiniz her yerde insanların onur ,  şeref, itibar  ve şahsiyetlerine yönelik karalama ve çirkin ifadeler kullanıldı. O hakaretler aslında size tam yakışıyor. Sefil ve biçaresiniz. Şerefli ve dürüst insanların önünü kesmek için her türlü yol mubah görüldü. Yıldızı parlayan insanları küçük düşürmek için iftira atıldı. Sevilen insanları yıpratmak için teşkilatlara talimatlar verildi. İstanbul  Ak Parti  İl teşkilatına  giderek rakip gördüğünüz herkes hakkında olumsuz sözler söylenildi. Oysa size insanlar neler diyor bir bilseniz.O kibriniz sizi yaktı.Biz Allah’a ,siz ise abilerinize güvendiniz ve bittiniz.

Ak Partiyi kullanarak belediyelerden inanılmaz paralar götürüldü. Sömürülmeyen ve önünde resim çekilmeyen Ak Partili Belediye kalmadı. Kendiniz gibi düşünmeyen tüm Federasyon ve sivil toplum kuruluşlarına hain damgası vuruldu. Düzenlemiş olduğunuz büyük toplantılara rakip görülenler  davet edilmedi.  Feshane iptal edildi.. Tokat tanıtım günlerine katılmamak için baskılar yapıldı. Ayrıca siyasi baskı kuruldu. Kah gülündü , kah eğlenildi Şımarık çocuklar gibi gezip tozuldu. İndir o burnunu aşağı şimdi hafız. Hoşunuza gitmeyen kişiler  kurumlardan dışlandı ve atıldı.   Hemşerilerimizin kurum ve kuruluşlarda  yükselmesine taş konuldu. Ak Parti içerisinde güçlenmesine engel olundu. Bir çok samimi ve dürüst insanların önü kesildi. Harun karaca haricinde kimse tanınmadı. Önünde ceket düğmelendi.. Diz çöküldü. Biat yemini edildi. İtaat kültürü sergilendi. Sn Karacayı Tokatlıların tek hamisi ve  abisi olarak  ilanı beyanda bulunuldu. 

17 yıllık Ak Parti döneminde gözle görülür hiçbir eser  bile olmadı. Hemşerileriniz adına hiçbir yatırım olmadı. Kurumsallık ve özgürlük adına kara günler yaşandı. Tüm hemşerilerimiz temsil edilmedi. İş ve istihdam sağlanmadı. Tokatlılar ayrıştı , bölündü ve parçalandı. Şanınızı yükseltmek için din hocaları kullanıldı. Şehit ve gaziler üzerinden paralar toplanıldı. Kaç şehit ve gazi ailesine resmi olarak ödeme yaptınız. ? Devletin varlığı hiçe sayılarak şehitler üzerinden prim yapıldı.  İstanbul’da sömürü düzeni kuruldu.

Tokat sevdası için yollara düşüldü fakat Tokat yenildi ve bitirildi. YOKKON’UN çatısı delindi ve su aldı. Temel kolonu olan Karaca abide çöktü. İhtişamlı ve dev görünen YOKKON ehli Karacayı koruyamadı. YOKKON taraftarları ne kendilerine nede başkalarına fayda sağlamadı. YOKKON’A  bağlı herkesi büyük hüzün sardı.  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip  Erdoğan YOKKON’UN kuyruğundan başına kadar kim varsa  gördüğü ve duyduğu lüzum üzerine hepsinin üzerine kırmızı çizgi attı. YOKKON dönemine ait lale devri bitti. Saltanat dönemi sona erdi. Eşek veya at tan  değil hepsini gemiden Boğazın  sularına  fırlattı. Haksızlıklar ve yolsuzluklar  dilden dile dolaşınca   Reis gereğini yaptı. Ak Parti Belediye Başkanları  ciddi olarak rahatsız olmuştu. Karaca ve YOKKON  tarafından yoğun baskı kurulmuştu.  Girilecek ne mekan  nede  tutulacak dal kalmadı.

ESKİ ÇAĞ KAPANDI , YENİ ÇAĞ BAŞLADI.

YOKKON’a gönül veren hemşerilerim . Sizlere sesleniyorum.  Yanlış hesap Ankara’dan döndü. Yanlışlarda ısrar etmenin bir anlamı yok. Ben hiç birinize asla kin ve öfke duymuyorum.Yokkon her türlü pislik ve rant için hepinizi kalabalık bir zemin olarak kullandı. İlimin insanının fakirlik , yoksulluk , işsizlik ve yatırım olmadan kötü koşullarda yaşamasına üzülüyorum. Yanlış fikir ve düşünceler neticesiyle hemşerilerimiz iyi makamlara gelemiyor. Vaktiniz boşa ve emeğiniz heba oluyor. Birilerinin arkasından yıllarca koşmayınız. Onlar sizin peşinizden koşsun. Aşırı sevgi hepinizi zehirliyor. Aşırılık  toplumu karanlığa ve bataklığa sürükler. Bedelsiz sevginin kaderi ve kurbanı olmayınız. Hakkınızı arayınız. Meseleleri sorgulayınız. Sorunları eleştiriniz.  Kendinizi kimseye kullandırmayınız. Büyüklük taslamayınız.  Egolarınıza ket vurunuz. Hepimiz birbirimize saygı duyalım.  Allah  için birbirimizi sevelim. Hak , hukuk, adalet ve demokrasiye sahip çıkınız. Birliğimiz , beraberliğimiz, kültürümüz, örfümüz , adetlerimiz adına gelin bir olalım. beraber olalım, iri olalım, diri olalım. Hep birlikte Tokatlı olalım.

 

 Ak Parti, MHP ,BBP, CHP, SP,  İP  partilerinden 24 Haziran 2018 seçimleri için aday adayı ve aday olan tüm hemşerilerimi kutluyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına yapacakları yasama görevlerinde başarılar dilerim. Toplumda karşılığı olan bilgili , dürüst, samimi , halk adamı ,erdemli , irfan ve  ahlak sahibi adayları görmek istiyoruz. Ancak cemiyette itibarı  olmayan şaibeli isimleri istemiyoruz.. Tokatta Ak Partiye sığınan aday adayı Hüseyin Kömür değerlendirmeye alınmadığı için ,merkez teşkilatı kutluyorum

Tokatlıya faydası olmayan ve tanımayan kibir sahibi Özlem Zengin’i  milletvekili olarak mecliste şahsen görmek istemiyoruz. Hatta boykot ediyorum. Kararı kabul etmiyorum. Asosyal Zengin’in Tokatlıyı temsil etme şansı geçmişte olmadığı gibi gelecekte de olamaz. Ahbap çavuş ilişkileriyle Tokat’a atama olan asosyal Zengin   satılan fabrika için teselli ikramiyesi anlamı taşır. Boşanmayı çözüm  sayan , dul kalmayı özgürlük gören, eğitimi şiddiet  farz sayana  ne denir ki.   Temsil ettiğim ve kurucusu olduğum  tüm sivil toplum kuruluşlarına çağrıda bulunuyorum. Kötü günlerde, acı günlerde, kara günlerde, dar günlerde , zor günlerde, sancılı günlerde  yanınızda olmayan ZENGİN’İ boykot ediniz.

İSTOKDEF Başkanı gafil Ahmet Yılmaz sizlere de bir söz yazmasak  ayıp olur. İçerisinde bulunduğunuz duruma inanın sizden daha fazla ben üzülüyorum. Dosyanız değerlendirmeye dahi girmedi. Dostlarınız referans bile olmadı. Dostlarınız sizi kullandı ve kenara çekildi. Sizi uçurumdan aşağıya attı. Zengin kadar size değer vermediler. Size hangi tabip çare bulabilir ki.  Siz bunu hak etmediniz. Beni sevmeseniz dahi….

RecepTayyip Erdoğan Meral Akşener Devlet bahçeli Temel Karamollaoğlu Kemal Kılıçdaroğlu Ercan Yalçın Dr. Vali Ömer Toraman Tokat Binali Yıldırım Özcan Özdilek Hüseyin Yıldırım Halil Demirkol Eyüp Eroğlu Metin Polat T
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU