30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Diz çökmeyiz.. Kimseye boğun eğmeyiz... Türk milleti asil ve kahraman bir millettir....

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
Bu içerik 1549 kez okundu.

 

Türkiye’nin şahlanmasından ve kalkınmasından rahatsız olan hainler ordusuna şahit oluyoruz. Ülkemizi ve milletimizi bölmek ve parçalamak  isteyen sinsi ülkeleri ve terör odalarını görüyoruz. Darbelerle başaramadıklarını  ticaret savaşlarıyla planlıyorlar. Ülkemize yönelik senaryolar ve planlar  askeri , siyasi ve ticari olarak devam ediyor. Her üç alanda da yaptırım ve baskı kuruyorlar.

Böylesine bir dönemde birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ruhumuzu daha fazla yaşatmalıyız. Aramıza sızmak isteyen hainlere ve düşmanlara fırsat vermemeliyiz. İstikbalimize ve  istiklalimize göz dikenlere karşı amansız mücadele vermeliyiz.

Bu sıkıntılı dönemde sevgiyle ve merhametle birbirimizi kucaklamalıyız. Hiç birimiz birbirimizi ayıplamadan ve ötekileştirmeden sarılmalıyız. Sevgiyle kaynaşmalıyız. Türk milletinin  gücünü,  iman gücüyle birlikte tüm dünyaya bir kez daha ispat etmeliyiz. Tıpkı 15 Temmuz darbesinde,  Afrin harekatında ve Fırat kalkanı operasyonlarında olduğu gibi gücümüzü   göstermeliyiz.

Dünya  tarihinde  eşi ve benzeri görülmeyen büyük Türk milletinin azmini, kararını, gücünü, inancını, kahramanlığını, ve bağımsızlık mücadelesini ortaya koyduğu tarihi bir kurtuluş ve direniş zaferidir. Yiğit , cesur ve kahraman bir milletin emsalsiz bir zaferidir.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletinin başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları  vatan  yapan , ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden, canlar uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

 

Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu Hulusi Akar Devlet Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu Temel Karamolaoğlu Meral Akşener Berat Albayrak Mevlüt Çavuşoğlu Eyüp Eroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU