ADAY SEÇİMLERİNDE SON VİRAJ

Adayların açıklanmasına sayılı günler kaldı. Kulislerde hareketlilik devam ediyor.

ADAY SEÇİMLERİNDE SON VİRAJ
Bu içerik 829 kez okundu.

         

   ADAY SEÇİMLERİNDE  SON VİRAJ

Tokat  Ak Parti il teşkilatında hareketlilik ve yoğunluk son hızıyla sürüyor.  Aday adayları arasında kıyasıya bir yarış devam ediyor.  Adayların açıklanmasına sayılı günler kalırken heyecan artıyor.  A. adaylarının  nabızları yükseliyor. Tansiyonları artıyor. Ateşleri aşağı hiç inmiyor. Umut dolu bekleyişleri  doruk noktaya  ulaştı. Alınan fısıltı haberlerine göre bazı aday adaylarının moral bozukluğu yaşadığı kesindir. Aday adayların listeye girebilmek için, her türlü maça kozunu devreye sokuyor. Aratmalar , dayatmalar, torpiller ve referanslar  havada uçuyor.

Böyle bir hal ve düzen içerisinde  Sn. İl Başkanı Metin Polat’ın  önemi ve durumu kritik hale geliyor. Aday belirlemesinde üzerine büyük yük ve sorumluluk düşüyor. Adil ve tarafsız olarak  hakkaniyete uygun görüş beyanında bulunması  son derece önem arz ediyor. Görevinin tarihi sorumluluğu ile  karşı karşıya geliyor. Teşkilat mensupları vicdanlarıyla baş başa kaldılar.

Son viraja yaklaşırken alınan kulis  bilgilere  göre Erbaa’da  Sn. Zeyit Aslan,  Turhal ‘da Celil Göçer , Niksar’da  eski başkan Sn. Özdilek Özcan, Sulusaray’da Sn. Halil Demirkol isimleri öne çıkıyor. 

  Bazı beldelerde ise ,anketten çıkan ve halkın istediği isim yada isimler yerine ‘’dişli ,  baskıcı  ve agresif tavır sergileyen,  ancak seçim bölgesinde asla etkisi olmayan isim yada isimlerin parti teşkilatında yoğun bir kulis yaptığı ve kararlar almaya zorladığı duyuluyor.Böyle bir dayatma tabloda , bu belediyeler şimdiden diğer partilere armağan olsun…

 Belde belediyelikten düşsün diye,nüfuslarını ilçe ve şehre aldıranlar asla bu göreve getirilmemelidir

Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu Devlet bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu Temel Karamolaoğlu Meral Akşener Metin Polat Eyüp Eroğlu Tokat Erbaa Niksar Turhal Sulusaray
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU