ASOSYAL ZENGİN’DEN TACİZ SAVUNMASI

Zengin'den skandal yorum... Tacizin ölçüsü ve oranı nedir. ?

ASOSYAL ZENGİN’DEN TACİZ SAVUNMASI
Bu içerik 1842 kez okundu.

 

ASOSYAL ZENGİN’DEN TACİZ SAVUNMASI

    Özlem Zengin itici ve çirkin tavırlarıyla bilinen birisi. Gündeme sürekli çatışma çıkarıyor. Toplumda gerginlik yaratıyor. Kaybolan itibarını kazanma yerine daha da dibe sokuyor. Medyatik olmayı ve gündemde kalmayı çok seviyor. Her şeye burnunu  sokuyor. Kendisiyle ilgili olmayan konulara  dahi müdahil oluyor. Her işten kendine vazife çıkarıyor. Kaos, kargaşa ve kavgalar ile öne çıkma çabasında. Mensubu olduğu partiden dahi eleştiriler yükseliyor. İsmi ve esamesi olmayan ,silik ve dışlanmış tipleri koruyor ve kolluyor. Listelerde başa yazdırıyor. Erdoğan’ın yakın çevreleri bile partiye zarar verdiğini konuşuyor.  Özlem Zengin sert ve itici tavırlarıyla ve saçma sapan fikirlerle siyasete böyle devam ederse, toplumda zaten kaybolan itibarını tamamen bitirir.

 Özlem Zengin’de öfke kontrolü yok .

Ankara’da yaşanan polisin taciz olayını kadın vekil olarak mecliste savunma yaptı. Tacizi savunması tüm çevrelerde infial yarattı. Kadınlardan büyük tepkiler yağıyor. Polis memurunun taciz hareketini yanlış hareket olarak yorumlaması her kesimi kızdırdı. Taciz olayını normal bir hareket olarak algılamasından sonra sosyal medyada aleyhinde hakaretler ve küfürler diz boyu arttı. Burada  yazamayacağımız küfürler ve saldırılar Özlem Zengin’e yağıyor. Geçmiş yıllarda yine benzer saçma  sapan  bir dizi söylemlerde bulunmuştu. Son taciz savunması bardağı taşırdı. 

Tokat basını ve yöneticileri suskun ve şaşkın.  Tokat sivil toplum kuruluşlarından bir çıt bile çıkmadı. Kuruluşlar sessizliğe büründü. Ak Parti yönetimi Asosyal Zengin’i kenara ve yedeğe çekecek gibi duruyor. Bu fısıltılar ve duyumlar yayılıyor. Tokat genelinde Ak Parti oy kaybediyor. Son araştırma anketlerinde ilginç sonuçlar çıkıyor. Siyaset yapan siyaset yapar, TV  programı yapacaksa gider  programını yapar. Yada toplumdan kaçıyorsa inzivaya çekilir. Millette kurtulur. Ülkenin barış ve huzura ihtiyaç duyduğu bir dönemde ;   Medyatik olmak için skandal açıklamalar  yapmak yersizdir.

 Bu sözler hukuk kurallarına yapılan açık bir saldırı ve taciz olayıdır. Bir avukat olarak evrensel hukuk normlarını ihlal etmiştir. Yargıya saygısızlıktır. Herkesin gördüğü  taciz olayı Zengin’e göre taciz değilse, Zengin’e göre taciz nasıl olur bilmek istiyoruz. Ne kadarı suç olur. Ne kadarı suç sayılmaz. Tacizin oranı nedir açıklaması gerekir. Tacizin ayarını ve ölçüsünü  bilmeliyiz.     

 

Yusuf Uzun Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu Devlet Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu Temel Karamolaoğlu Meral Akşener Berat Albayrak Zengin Taciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU