TOKATSPORA İHANET ETTİLER

Tokatta hazin gün. Taraftarları ve sporseverleri üzüntü sardı..Tokatspor küme düştü. Binlercesi göz yaşlarına boğuldu.

TOKATSPORA İHANET ETTİLER
Bu içerik 2279 kez okundu.

 

TOKATSPORA İHANET ETTİLER

YAZIK OLDU TOKATSPORUMA  .

Ben ve bütün yönetim canımızı dişimize takıp savaş ederken

Bir kene çıktı ve o dönem bize hakaretler etti. Müslümanlık elbisesi giyip zübüklüğünü  sakladı. "Ben asla yanılmam diye BU YÖNETİM KAÇACAK BU TAKIM DÜŞECEK dedi.

 Bunu diyen zatı zübükün adamları ilk yarıda kaçtı. Kime destek ettiyse o hepten bitti .Takım düştü...

Şehri Tokatımın içinde yaşayan bu melun  netaneli bir uğursuzdur. Eyyühel kelp  melundur. .İnsanların  hangi kötü duruma düşmesini istediyse, her kötülüğü Rabbim ona yaşatacak. İnsanlara sinkaf ederken bir tane adam çıkıp buna Dur lan demedi. Bunu kullanan ve şirin görünmek isteyen bir kitlede  vardı.  Bu eyyühel meluna  destek verende vardı. Aynı kuyudan su içinler ve aynı kuyuyu kirletenlerde bunlardı.  Hak'kı ilahî yine beni haklı çıkardı.

Hiç bir işe yaramayan bu melunun cezalandırılması mutlak vacip oldu. Tokatspor taraftarları ve sporseverlerin başka sebep aramasına asla gerek yoktur. Tokatsporun küme düşmesinin temel müsebbibi bu zübük.

2016 yılında  sosyal medyadaki  çeşitli profillerde BU BENİM TOKAT SPORUM DEĞİL diyen melun...

Gözün Aydın.. düşen Tokatspor senin Tokat sporun mu? Yüzü zenne keçesine benziyor. Utanma duygusunu kaybetmiş.  Melun arsızlaşmış.

H. K  VE AVANESİNE HESAP SORULMALI.

Küme düşürmeyi başardınız  Tebrikler hepinize

Tokatsporu neden küme düşürdünüz?  Desteklediğiniz ve iş birliği yaptınız kişiler ve siz  takımı küme düşürdünüz. 

Tokatsporu harcadınız. Bir nevi ucuza sattınız.  Bir TL  dahi maddi desteğiniz olmadığı gibi destek verenleri de yıldırdınız. İş adamlarını bezdirdiniz. Sayısız çamur attınız. Yüzlerce karalama ve iftiralar salladınız.

Tokarsporun düşmesinden gizlice keyif alan bir rant çetesine şans doğru. Stadyumun alanı  parsel parsel paylaşılabilir. Lüks iş yerleri yapılabilir. Yandaş şirketlere büyük fırsatlar getirir.

Siyasetçiler Tokatsporu yalnız bıraktılar. Tokatspora sahip çıkmadılar. Kötü gidişata önlem almadılar. Göz göre göre küme düşmesine yol verdiler. Bazılarına isyan ve sitem etmemek elde değildir. Kadim Durmaz’ı ayrı tutuyorum. Kişisel mücadelesini her daim vermiştir.   Salonlar dolabilir. Sokaklarda cıvıl cıvıl gösteri yapılabilir. Boy boy afişler ve pozlar verilebilir. Fakat insanların karınları doyurulmaz.

Bir şehirde spor yoksa sinirsel ve psikolojik eylemler çoğalır. İnsanların ruh halleri bozulur. Davranışları sertleşir. Deşarj  ortamı kaybolur. Şiddet tırmanır. Şehirde sosyal ve zihinsel patlama olur. 

 

Tokat Tokatspor Erbaa Zile Turhal Niksar Reşadiye Pazar Artova Yeşilyurt Sulusaray Tokatspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin almiş     0000-00-00 Zübük kim be yav.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU