ÇIKAR ÜLKE DAVASINDAN ÖNDE

Samimiyet ve dürüstlük ülkemizde kalmadı. Dünya sevgisi ahiret inancımızı bitirdi.

ÇIKAR ÜLKE DAVASINDAN ÖNDE
Bu içerik 1623 kez okundu.

                  

     ÇIKAR DAVASI ÖNDE

   Türkiye’de gizli , kapaklı hiçbir şey saklı kalmıyor. Şartlar ve koşullar değişim gösterdikçe gerçek yüzleri görüyoruz. Takke düşüyor ,kel ortaya çıkıyor. Ramazan-ı şerif ayında şeytan zincire vurulunca ,şeytanlık peşinde koşanların gizli ve kirli dosyaları sahneleniyor. Konuşmalı figüranlar misali ; herkes kendisini siyasetçi, sanatçı ve muteber insanmış havalarına sokmuş. Ne kadar rol yapsalar da, o kadar sefil ve zeliller ki …

 Şu mübarek ramazan ayında bile , seçimlerde ‘’müşahit olun’’ dedikleri gariban insanlara sosyal marketten yardım vaat edip, daha sonra vermemek için insanlara göz yaşı döktüren müdürlerle mi seçimler kazanılacak?’’ Git beni başkana şikayet et’’ ,diyen ve bu biçimde bir anlamda kendi belediye başkanının altını oyan namaz kıldırma memuru ile mi siyasette mesafe alınacak? Derhal bu insanlar görevlerden alınmalıdır. Kendi eş ve dostları, lüks araçlar ile gelip, fakir fukaranın hakkını nasıl yardım diye alıyor ? Bunlar halkın gözünün önünde yapılıyor. Milleti çıldırtan işte bu ahmak yönetici bozuntularıdır. Bunların peşini asla bırakmayacağız. Çobansız köyde değneksiz gezmek neymiş öğrenecekler. Kimsenin bundan şüphesi olmasın.

Cüzdan ile vicdan arasında git-gel yapılıyor

 Maskeler suya düşünce gerçek yüzler ortaya çıkıyor.  Millet ittifakına yönelik büyük suçlar ve ithamlar yapılmıştı . Terörle kol kola ve iş birliği yapmakla suçlandılar. Millet ittifakı zan altına bırakıldı. Öyle ki BEKA meselesi yaratıldı. Erdoğan ,  Bahçeli ve Bakanlar tarafından ağır ifadeler sarf edildi. Sosyal medyadan hakaretler ve linç kampanyası başlatıldı. Kimlerin, terörist başıyla görüşme yaptığı ortaya çıkıyor. Birinci ağızdan inkar edilen her şey, şimdi  itiraf ediliyor. 31 Mart öncesi ve sonrası terörist başıyla görüşmeler yapılmış.

Cumhur ittifakı tarafından APO’ya özgürlük vizesi çıktı. Görüşme yasağı kaldırıldı. Avukatlarıyla daha önce de görüşme yapıldığı ortaya çıktı. Tüm hukuki engeller kaldırıldı.

50 yıldır süren terörle mücadelede kaybettiğimiz canların vebali sizlerin üzerinde.  Vatan için canlarını feda eden binlerce şehit ve gazilerin ahı hepinizin sırtında. APO’nun yasağının kaldırılma hadisesi,  vicdanlarınızda kara bir leke olarak ömür boyu taşınacak. Yaşam boyu vicdan azabı çekilecek. Bu işleri yapanlar Türk milletinin yüzüne bakamaz. Andımız , T.C  ve APO konusunda sizleri affetmiyoruz. Rant ve çıkar için APO’yu ‘’ kurtarıcı’’ gördünüz.

23 Haziran seçimlerindeki Kürt seçmenlerin oyunu alabilmek için  sinsi bir plan sergilendi. Terörist elebaşıyla irtibata geçmek yerine;  onurlu ve şereflice   kaybetseniz daha eftal olurdu.

Her kim terörist liderlerinden ve yandaşlarından seçim kazanmak için medet umuyorsa; Allah’ın bütün laneti ve  gazabı onların üzerine olsun. APO ile görüşmeyi Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu ve Akşener yapsaydı; sokaklarda davul, meydanlarda def çalarak dolaşılırdı.

 

Makam, koltuk ve siyasi hırs uğruna ; şehit ve gazilerin haklarına saygı göstermeyen ve  şehidin maneviyatına saygı etmeyenlerin peşinden gidilmez.

 Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu’nu linç etmeye kalkışanlar, şimdi neden sesiniz çıkmıyor ?   Neden tepki göstermiyorsunuz ? Niçin susuyorsunuz? Osman amcayı kahraman ilan edenler neredesiniz? El öpenler ve eğilenler neredesiniz? Samimi ülkücüler niçin karşı koymuyorsunuz?

Tüm bu sorunların cevabını kendi vicdanlarınızla oruçlu iken secdede veriniz.  Secdede kendinizi şehit ve gazi ailelerinin yerine koyunuz. Allah ve nefsinizle baş başa kalınız. O vakit çıkar davasının ülke sevdasının önünde olduğunu göreceksiniz. Hırs ve kine karşı nefislerin eğildiği ve yenildiği görülecek.

 

Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu Devlet Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu Temel Karamolaoğlu Meral Akşener Mansur Yavaş Mevlüt Çavuşoğlu Berat Albayrak Fatih Portakal Ekrem İmamoğlu İsmaail Küçükkaya Eyüp Eroğlu ö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Esat D.     0000-00-00 Çok isabetli bir yazı tebrikler ülkemizin bu günkü durumunu çok iyi özetlemiş
Esat D.     0000-00-00 Çok isabetli bir yazı tebrikler ülkemizin bu günkü durumunu çok iyi özetlemiş
Esat D.     0000-00-00 Çok isabetli bir yazı tebrikler ülkemizin bu günkü durumunu çok iyi özetlemiş
Esat D.     0000-00-00 Çok isabetli bir yazı ülkenin bugünkü durumunu çok iyi özetlemiş tebrikler
Esat D.     0000-00-00 Çok isabetli bir yazı tebrikler ülkemizin bu günkü durumunu çok iyi özetlemiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU