SOYLU’YA ANLAMLI ZİYARET

Başarılı yöneticiler desteklenmeli. Halktan kopan kibir ehli yöneticiler dışlanmalı.

  SOYLU’YA  ANLAMLI ZİYARET
Bu içerik 1052 kez okundu.

 

  SOYLU’YA  ANLAMLI ZİYARET

Başkent Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Üst düzey  yöneticilerle ülke gündemine ait konularda istişare fırsatı oldu.

 İlk olarak çok önemsediğim  kıymetli hemşerimiz olan Gümrükler  Muhafaza Genel Müdürü Sn. Abdullah Soylu’yu makamında ziyaret ettik. Görüşmemiz son derece samimi bir ortamda gerçekleşti.

Sayın Abdullah Soylu ,Tokatlı bir hemşerimiz olarak bürokratik hayatı başarılar ile doludur. Tokatlı hemşerileri için büyük kıymet ifade eden değerli bir insandır. Dürüst kişiliği ve bürokratik hayatındaki başarısı hepimiz için son derece önemlidir. Sn. Soylu çalışkanlığı ve kamuya ait faydalı projeleriyle tanınan bir isimdir. Görevini en iyi şekilde yapan ender yöneticilerden birisidir.

 Milliyetçi , muhafazakar, vatansever ve sosyal  demokratlığa önem veren kişilerin ; kamu kurumlarında  yönetici olması  ülkemizin refahı ve birliği   acısından  son derede mühimdir  Bu bağlamda kendilerini ziyaret ederek ticari konularda   hasbihalde bulunduk. Bize göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU