MASKELİ ABD'NİN HAİN TAVRI...

Ey iman edenler! Yahudileri ve hristiyanları veli edinmeyin. Onlar birbirlerinin velileridir. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o da onlardandır. Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez.

MASKELİ  ABD'NİN  HAİN  TAVRI...
Bu içerik 2087 kez okundu.

      

     “Maskeli dost”lar(!) arkamızdan hançerliyor

Türkiye’nin başına yıllardır bela olan terör yuvalarını temizlemek için, 9 Ekim 2019 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Millî Ordusu grupları tarafından Suriye'nin kuzeyinde tek taraflı özerklik ilan eden Suriye  Demokratik Güçleri'ne karşı başlatılan sınır ötesi Barış Pınarı Harekâtı’nda görük! Dostumuzu  düşmünanımızı da tanımış olduk. Küfür milletinin ‘’tek bir millet’’ olduğunu yine canlı gördük. Şer ittifakları ve şer tohumları ayan beyan ortada.

* * *

ABD müttefik ve stratejik ortak. İncirlik ve kürecik üslerimizi kullanan sinsi ve teröre kol kanat geren bir NATO üyesi. Ak Parti yönetim kadrosunun  sürekli kullandığı “Dostumuz  Barack Obama, arkadaşımız  Donald Trump” gibi sözler. Aynı masada işbirliği yaparak çorba içenler. Gülümseyerek poz vererek kadeh kaldıran bürokratlar ve danışmanlar. Mesele ABD olunca ağızları kulaklarına varan bakanlar… Millet sizi affeder mi bilemiyorum. Yükünüz ağır ve işiniz çok çetin!     

* * *

Timsah ve ejderhadan daha beter ve tehlikeli. Küstahlıkta ve hainlikte sınır tanımayan kalleşler tayfası. Ülkemizin birliğine ve dirliğine tehditler savuran şımarık simsarlar. İnsan kanı üzerinden beslenen emperyalist soysuzlar. 527 yılda , 70 milyondan fazla ‘Kızılderili’leri katleden insafsız ve vicdansız vahşiler… Azgınlıkta ve zalimlikte sınır tanımayan zalimler.

* * *

Tarihte masum, dürüst  ve kötülük bilmeyen insanları ateşe atan, boğan, tecavüz eden, erkelerin kafalarını kesen, derilerini yüzen, denizde boğan, insanları ayaklarından asarak yakan, kadınların karnından bebekleri çıkaran yer yüzünün bozguncuları. Amerika kıtasını zindana çeviren ve ‘Kızılderili’leri köle olarak kullanan şeref yoksunları. Anne ve çocukları ayaklarından asarak köpeklere parçalatan insan suretindeki iblisler. Her türlü işkenceyi, şiddeti ve soykırımı yapan haramiler zümresi.  Edep ve ahlâktan nasibini almamış sümsükler. Dünya’ya ilim, irfan, ahlak, medeniyet ve adalet dağıtan bir millete karşı tehdit ve eylemde bulunan arsızlar, utanmazlar ve hayâsızlar.

* * *

Tarihiniz işkenceler, soykırımlar, sömürgeler ve ölümlerle dolu bir milletsiniz Dünya , sizin cemâziyelevvelinizi çok iyi bilir, tanır. İnsanlığı felakete sürükleyen ve hayatı cehenneme çeviren kansızlar. Hakikati bilmeyen imansızlar. Allah’ın yarattığı kainatı bozan  yer yüzündeki virüsler, sırtlanlar ve çakallar. ABD Temsilciler Meclisi, Türkiye'nin Suriye'nin Kuzeydoğu’suna yönelik operasyonuna ilişkin Türkiye'ye bazı yaptırımlar getirilmesini öngören yasa tasarısını ve Ermenilere yönelik soykırım tasarısını kabul etti.

* * *

Topyekün bu art niyetli kararı tanımıyor ve yok sayıyoruz. Yaptırım kararları ve siyasi baskılar dayanışmamıza ve yardımlaşmamıza güç katacak. Size asla boyun eğmeyeceğiz. Karşınızda dik duracağız. Önünüzde diz çökmeyeceğiz. Hain tehditleriniz milleti yıldıramaz. Tarihi şanlı zaferlerle dolu bu millet  gerektiğinde size cevabı er meydanında verir. Ölüm bize doğru gelse bile, biz ölümden korkmayız. Bu uğurda ölmek vardır, dönmek yoktur. İstiklâl, istikbalimize ve varlığımıza göz dikenlere karşı savaşmak farz- ı ayndır. Her fert üzerine cihat farzdır.

* * *

Allah inananlarla beraberdir. “Ebrehen’in Filleri’ni ve Ordusu”nu ebabil kuşları nasıl parça parça ettiyse, bizimle beraber yürüyenler gerektiğinde; vatanımıza göz dikenleri Akdeniz ve Ege’de parça parça eder. Ebrehe’nin döllerini topraklarımıza sokmayız. Tarihimiz sırtlanlar, çakallar ve zalimler için büyük bir ibrettir. 1000 yıllık tarihimize bakılsa  sığınacak mağara, girilecek gedik bulunmaz.

* * *

Ülkemize yönelik saldırılar ve  tehditler karşısında milletimiz birdir. Devletimizin, ordumuzun  ve  yöneticilerimizin yanındayız. Milletimiz vakurlu, onurlu ve cesur duruşunu sergiler. Türk milleti esareti kabul etmez.  

* * *

Recep Tayyip Erdoğan alçak saldırılar karşısında yalnız olmadığını bilmeli. Korkmadan gereken en sert ve ağır cevabı vermeli. İncirlik ve Kürecik üslerini kapatmalı. Tüm ilişkileri dondurmalı. Siyasi lobi ve diplomasi kanalını açık tutmalı. Küstah mektuba cevabı vermeli. Boğazlar ABD’ye kapatılmalı. Seyahat iptal edilmeli.

* * *

Özetle, Aç kalalım, ama dik duralım... “Medeniyeti ve insan haklarını savunduğunu iddia eden “Tek dişi kalmış canavar”a teslim olmayalım!!!

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU