KÜFÜRBAZA YARGI TOKADI

Yargı kararını verdi. Bir kez daha cezalandırdı. Adalet yerini buluyor...

KÜFÜRBAZA YARGI  TOKADI
Bu içerik 2084 kez okundu.

          

        KÜFÜRBAZA YARGI TOKADI..

İnsanları bezdiren , toplumun refah ve huzurunu bozan ,şehri karıştıran , ipten ipe hoplayan ,sözde dindar ve basıncı olan  Hüseyin Kömüre mahkeme kararını verdi. Sosyal medya hesabından  ve değişik sahte hesaplardan ve iletişim organlarından sürekli kişileri taciz ederek para devşiren şahsa yargı kararını verdi.  

At çamuru , kalsın izi…

Hakkımızda şantaj, küfür, karalama, iftira ve hakaret yapmıştı.  Borçlarını ödemeyerek asıl iftiralara baş vuran Hüseyin Kömür bir kez daha mahkemede kaybetti. Hakkındaki diğer davaları da kaybedecek. Yaptığı pisliklerin cezasını mutlaka yargıda bulacak. Attığı çamur üzerinde kaldı. İftiralarında boğuldu. Kömür gibi eline yüzüne yapıştı.

Tokatsporun  bu hallere düşmesinde baş rol oynayan Kömür;  şehrin en sıkıntılı ve problemli kişisidir. 

Yargı  Tokat gibi tokat attı...

 Sanık Hüseyin Kömür ceza kararında  2700 TL devlete + mahkeme  masrafları + 2725 TL  avukatlık ücretlerini ödeyecektir. Ayrıca hakkında açmış olduğumuz tazminat bedelini tarafınıza ödeyecektir.

Küfürbaza  açmış olduğum diğer davalara yönelik yargı en ağır cezayı vereceğine inancım tamdır.

 

Kömür baybetti...

Haksızlıkların ve hukuksuzlukların bedelini maddi ve manevi olarak ödemeye devam edecektir. Hak etmeği halde belediyelere ve şirketlere hayali kestiği faturaların bedelini devlete mahkemelerde ödeyecektir. Fakirin ve fukaranın haklarına gasp edenler er yada geç mahkum olurlar. Yüce adalet tecelli eder.

 Bu yargı karanı tüm Tokatlılara ve şahsımı sevenlere karşı bir ödül niteliğindedir. Onlara armağan ediyorum. Müsterih olsunlar ki kötüler mutlaka kaybedecek.

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Imam hatipli     0000-00-00 Bu kadarı pes.1992 de bu ortaokuldaydı.Gazeteciydim diyor 98 -98 a da İyıer hocanın yurtta muhasebeye bakardı.yalani çok rahat söylüyor...Rabbel alemin akıl versin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU