BAŞKAN HANÇERLİ NEREYE KOŞUYOR ?

Dost ve babacan başkan (!) Sempatik ve güler yüzlü başkan (!) , Samimi ve dürüst başkan (1)

BAŞKAN HANÇERLİ NEREYE KOŞUYOR ?
Bu içerik 1208 kez okundu.

 

Başkan Hançerli nereye koşuyor?

Avcılar , çok sevdiğim bir kent. Medeni insanları ve sosyal yönüyle gözde bir merkez. İstanbul’un şirin bir ilçesi. Avcılar sosyal , kültürel ve sanat etkinliklerinin sıkça organize edildiği ender ilçelerden birisi.  Endişeli modernlerin ve modern muhafazakarların uyum içinde olduğu güzel bir semtimiz... Avcılar cumhuriyet ve demokrasi değerlerine sahip çıkan önemli ilçelerden birisi. Kısacası demokrasi ve cumhuriyet şölenlerinin simgesi haline gelen bir ilçe.

Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli,seçildiği ilk günden itibaren halk ile uyum içinde çalışıyor. Avcılar daha önce duyuramadığı sesini;hem İ.B.B 'de hem de Ankara'da duyuruyor.Kentsel dönüşüm ve imar planlamasında kararlı ve azimli bir mücadele veren bir başkan oldu. Halka hizmet için hiçbir baskıya karşı,  geri adım atmadı. Duruşunu ve çizgisini hiç bozmadı. İstanbul’da örnek bir başkan profili çizdi. İstanbul’da yaşayan her kesimin sevgisini  ve takdirini  kazandı.Avcıların  yeni hizmetler ve yatırımlar noktasında,  çehresi hızla değişiyor. 

 Başarıya kitlendi. Hedef tayin etti. Dedikodulara kulak tıkadı.  Siyasette adım adım yükseldi. Halkın önündeki tüm bariyerleri birer birer kaldırdı. Gücünü milletten aldı.

Aynı ifadeleri diğer başkanlar için sarf etmek çok zor.  Başkanların bir çoğu yeni  kadrolarını dahi yapamadı. Yapmacık siyasi söylemler ve politikalar ile günü kurtarmaya çalışıyor. Egolarının peşinde koşanlar çok fazla.  İnsanlara tepeden bakmalar, kibirli tavırlar ve yanar  dönerlik diz boyu. Maskeli tipler her zaman her yerde ortaya çıkar. Siyasi partiler bu kurtları ve çürükleri temizlemiş olsa, daha hızla irtifa alırlar. Büyük ivme kazanırlar.

Çözüm odakĺı,tecrübeli ve vizyoner bir siyasetçi olan Başkan Hançerli herkes için büyük bir şans. Başkan olduğu dönemde bir çok sorun ile karşı karşıya kalan Hançerli,tüm bu sorunları çözmek için gece-gündüz mesai harcadı/harcıyor.Üstesinden gelinecek meseleler için karanlığa küfretmeyip ışık yaktı. Rehber oldu. Önderlik yaptı. Kötülüklere ve habis ruhlara  hiç taviz vermedi. Mücadele ve diyalog gücüne hep inandı.Ve bu yüzden   Avcılar'da yüzler gülüyor.Sağolsun ...  Başkan Hançerli nereye koşacak. Milletten saklısı ve gizlisi yok Allah'a şükür.HEDEFE KOŞUYOR

Ekrem imamoğlu Kemal Kılıçdaroğlu Kadim Durmaz Özgür Karabat Turan Hançerli Canan Kaftancıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU