MİLLETE IBAN, DÜŞMANA YARDIM

Tehdit mektubuna misilleme . 30 bin tır silaha karşı maske şovu. Zekatlar ABD ve İsrail'e maske oldu.

MİLLETE IBAN,  DÜŞMANA YARDIM
Bu içerik 3081 kez okundu.

 

 DÜŞMANA  YARDIM  EDİLMELİ MİYDİ?

  Haksızlığa karşı sessiz kalırsanız, hakkınızla birlikte şerefinizi  ve onurunuzu  kaybedersiniz. İtibarınız  tar-u mar olur. Haysiyet yerlerde sürünür. Bu aşağılık tavırda esas olan , sizi kullanmak ve sömürmektir. Hakkınız olan  her şey alçakların gözüne büyür. Ufak-tefek yemlere sizi razı etmek ister ve susmanızı beklerler. Bu şekilde namert bir şerefin ardında oraları buraları oynar .

Batılılardan , yanlışı hak kabul edenlerden , azılı düşmanlardan , karaktersizlerden;  adalet  ve yönetim beklemek , onlara güvenip onlardan yardım beklentisi içine girmek veya yardım etmek  hakka karşı bir hürmetsizlik ve haksızlık sayılır.

Zalimlerin ve düşmanların nefislerine hoş gelecek politikalar yürütmek  ve onları okşayarak beklenti içerisine girmek büyük bir arızadır.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır sözü çok önem arz ediyor.    ABD’nin tehditlerine karşı  elçiliğine yürüyenler  ve  katil İsrail’in Filistin  işgaline karşı meydanlara akın edenler bugün sessiz.  Hiç birisinden ses yok ,tık yok, gıkları çıkmıyor…

  Babaların cepleri boş , ekmek parası yok, dolmuş parası yok, binlercesi  işsiz. İŞKUR kapısında  kuyruklar almış başını gitmiş.

ADALET İSE KALKINMA İSE ;BİRAZDA GARİBAN ÇOCUKLARINI İŞE ALIN

 Ekonomi durakladı , Resesyon ve devalüasyon kapımızda. Yatırımlar durma noktasında. Esnaf kepenk kapattı. Şirketler ticari faaliyetlerini %30 indirdi.  Nüfusun çoğunluğu karantina altına alındı. İnsanlar evlerinde gün sayıyor. Halkın psikolojisi bozuldu. Ruhsal ve sinirsel sıkıntılar cereyan ediyor. Ülkemizin ekonomik  gidişatı ve insanların ruh hali çok perişan.

İnsanlar basit bir maskeyi bulamıyor, satın alamıyor. Bedava maske şovunu göstermek için ;   milyonlarca insanının sağlığıyla oynanıyor. Maske Erdoğan’ın  siyasi şov malzemesi oldu. Tokat’tan Ankara’ya kadar maske aradım ,bulamadım. Ankara çıkışında polis memurundan rica ile maske temin edebildim.

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan,  dostları  olan 55 ülkeye yardım malzemesi gönderiyor. Siyasi şovu ihmal etmiyor. Siyasi faturası çok ağır  olacak sandıkta. Din ve Türk düşmanlığı yapan  ülkeler de yardım  listesinde. İçimize sindirmek çok zor. Kabullenmek  imkansız. Şehitlerin kemikleri sızlıyor.

Taraflı ve partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, düşman ABD ‘ye ve katil İsrail’e Türk düşmanlığı ve terör sempatizanı  Avrupa ülkelerine yardım yaparak ; Türk siyasisi tarihine adını kırmızı çizgilerle yazdırdı. Türk milleti ve çocuklarımız bunu asla unutmaz. Milletin vergilerini düşmanlık besleyen ülkelere gönderen lider olarak anılacak.

ABD kimdir ? 

-1.Dünya savaşında baş rol oynayan ülke. Osmanlı ve Türk düşmanı bir ülkedir.

-Tarihimizde sayısız terör eylemlerin ve siyasi kumpasların baş aktörü.

-12 Eylül darbesinin baş mimarı ve tetikçisi bir ülke.

-28 şubat post modern darbesinin planlayıcısı

-Askerlerimizin başına çuval geçiren bir ülke

-15 Temmuz darbesinin destekçisi ve Fetöye yardım  ve yataklık yapan ülke.

- PKK, PYD, YPG gibi terör örgütlerini açık destekleyen bir ülke.

-Terör örgütlerine 30 bin tır dolusu silah veren düşman ülke.

-T.C’ye tehdit mektubu gönderen ülke.

-T.C’ye  ekonomik ambargo ve yaptırım uygulayan bir ülke.

-Şehitlerin katili, babasız kalan çocukların ve yuvası yıkılan anaların düşmanı

ABD’nin piyonu katil İsrail içinde aynı şeyleri sayabiliriz. Zeytindalı ve Barış Pınarı harekatında Türkiye’yi yalnız bırakan Avrupa ülkeleri de masum değildir.

Yahudi ve Hristiyanları dost edinmeyiniz. Onlar ancak birbirlerinin dostudur. Kafirler tek millettir. Allah-ü Tela bunu açıkça bildiriyor.  Gerçek Müslümanlar böylesine bir yanlışa hiç düşmezler.

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU