HALİL EFENDİ BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Mazlumun ahı yerde kalmaz. Allah'ın azabı ve gazabı şeddeli olur. Hak yazınca kul belasını bulur.

HALİL EFENDİ BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ
Bu içerik 3628 kez okundu.

 

CAMBAZLARIN GULU GULU DANSI BİTMEZ...

Tokatta bazı yöneticiler dişlerine göre kişiler seçer. Toplumun beğendiği ve kabul gördüğü dürüst ve çalışkan kişileri hedef alarak koltukta kalmayı ve mevki olarak yükselmeyi tercih ederler. Cemiyette itibarı ve kariyeri olmayan tiplerle gizli kapaklı iş tutarak prim peşinde koşarlar.  Bazen çamur yüzlerine bulaşır. Hazırladıkları bomda ellerinde patlar. Salgın gibi yayılır.

Popüler insanları yıpratmanın en güzel yolu zübük, müptezel, sırsıl, mitoman ve  psikotek kişilerle işbirliğine kalkışmak. Çakal, tilki ve sırtlanlar ile dostluk ve samimiyet kurma çabasında olmak. Kumpas, iftira, hakaret ve şantaja masa başında göz yummak.  

Toplumun çoğunluğu camide dindar gördüğü kişinin, iş yerinde şer işlere yol verdiğini bilmezler. Toplum yumuşak dikenli kişilerin ne kadar kötü işlere bulaştığını ölçemez. Öyle ki toz bile kondurmazlar. Ne sinsi yılan olduklarını, tahmin bile edemezler. 

Allah masum insanların haklarını dünyada ve ahirete hesabını mutlaka sorar. Musalla taşına konmadan cezası tecelli olabilir. Allah’ın adaleti hakim olur. Mazlumun ahı alınır.  

Tokat Valiliği sanayi ve teknoloji Müdürü Halil İbrahim Yüksel Tokat’ın en popüler ve çalışkan ismine soruşturma açtığı aynı gün beyin kanaması geçirdi. Alt personel tarafından yürütülen sosyal projelerin ulusal basında yer alması bazı çevreleri çok rahatsız etti. Makamdan şeref alanlar dürüst kişileri engel gördüler. İşini yapan personele soruşturma açardı. Acaba Niye? Hiç şaşırmadık. H. K tarafından yayınlanan şantaj ve iftira  olayını bildiği halde yol verdiğini kamuoyu çok iyi biliyor. Personelinin  namuslu olduğunu bile bile, ayaktakımı bir sırsılın sosyal medyada iftira atmasına ses çıkarmadı. Acaba niye?  Bütün milletin tiksindiği zübüğü makamda ağırlardı ve poz verirdi. Acaba niye?  Bazı kötülüğü kural sayan iş adamlarına çok yakın dururdu. Acaba neden haaa...? Halil efendi bu konularda mimlenmiş ve mahir bir isim. Bu işlere çok meraklıydı. Mağdur olan kişileri savunmak yerine, yıpratmak için her türlü oyunu oynadı. GEÇMİŞ OLSUN DİYEMEM.

Bu yanlış işlere bulaşanların biri öldü, diğeri felç oldu. Bir diğeri hastane hastane geziyor. Covid-19 kadar tehlikeli isimler. Kötülük saçanları  korona gibi karantinaya alınması şart. Tokatta tablo şimdilik böyle.

Devletin makam gücüyle şerefli ve namuslu kişileri yıpratmak, önlerini kesmek, önüne taş koymak, hakaretlere göz yummak ve projelere engel olmak yöneticilerin iyi vasfı olamaz. Siyasal iktidara sırtlarını dayayarak film ve fırıldak işlere bulaşanların sonu hiç iyi olmuyor. Partileri yıpratanlar da bu tipler. Dayı kesilirler. Büyüklük taslarlar. Nefret saçarlar. Öfkeyle hareket ederler. Herkesi sinek görürler. Eşek arısı gibi masum insanları sokarlar. Altlarından koltuk bir çekilse, bir sele cücük çıkar ustaaa!

 

Tokat Erbaa Zile Turhal Niksar Reşadiye Pazar Artova Yeşilyurt Sulusaray Tokatspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU