TOKATSPOR'DA ÇABUK DÖNEMİ

Tokatspor delegeleri Sn .Çabuk‘la yola devam dedi. Yeni bir tarihi dönem başlıyor. Sayfanın rengi merak konusu olarak yeni dönemde takip edilecek.

TOKATSPOR'DA  ÇABUK DÖNEMİ
Bu içerik 3026 kez okundu.

Tokatspor delegeleri Sn .Çabuk‘la yola devam dedi. Yeni bir tarihi dönem başlıyor. Sayfanın rengi merak konusu olarak yeni dönemde  takip edilecek.

Tokatspor Kulüp Başkanı Sn. Hasan Hüseyin Koç Beyin istifası üzerine kongre kararı alınmıştı. Sn. Koç ve yönetiminin başarılı çalışmalarından dolayı Kulüp başkanlığına aday adayı olmak için sadece Sn. Bahri Çabuk rağbet gösterdi.

Bazı kesimlerin kongreyi engelleme ve erteleme yollarını arasalar da çoğunluğun hasıl olması vesilesiyle Sn. Bahri Çabuk Bey kulüp Başkanlığına seçilmiştir. Bu kararın tüm Tokatspor camiasına ve hemşerilerimiz adına hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. Sn. Çabuk başkanlığındaki yeni yönetimin üstün başarılara imza atmasını ve bir şampiyonluk yaşatmalarını arzu etmekteyim.

Sn. koç döneminde defalarca maddi destek çağrılarda bulunmamıza rağmen kulak vermeyen yöneticilerin bu dönemde kulüp için neler yapacaklarını dikkatle izleyeceğiz.

Çok basit organizasyonlar için yüz binleri acımadan ayaklar altına serenlerin 2017 ve 2018 yılı için Tokatspor adına hangi destekleri vaat edeceklerini kamuoyu olarak takip edeceğiz.

Tokatspor kulübü için sabit gelirlerin oluşmasına ve kalıcı başarının oluşması için her hangi bir çalışmanın olmaması ciddi bir sorun olarak ortadadır. Kentin yöneticilerinin spora karşı bakış acılarını değiştirmeleri çok önemlidir.

İlimizin kalkınmasına ve tanıtımına katkı sağlayan ve herkesimin ortak değeri olan sadece spordur. Spor bir ilin marka değeridir. Bu marka değeri defilelerle ve mankenlerle mukayese dahi ölçülemez. Bütün insanların tanıdığı, bildiği ve takip ettiği şey spordur. Herkesin ortak bir sevincidir. Spor bir aşktır, tutkudur ve sevdadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU