HÜSEYİN KÖMÜR’E ŞOKKK KARAR

HÜSEYİN KÖMÜR’E ŞOKKK KARAR
Bu içerik 1347 kez okundu.

 

Geç olsa da adalet tecelli ediyor. Yargı kararları ve cezalar ard arda çıkıyor.

 Basın kimliği altında toplumda sevilen insanlara atılan çamur, çirkin sözler, ithamlar, küfürler, hakaretler ve şantajlar , kumpaslar cezasız kalmıyor.

 Elindeki kamerayı ve mikronu sopa gibi kullanan, kişileri tehdit ve baskı yolu ile sindirmek isteyen, mesnetsiz haberler yapan, kişilerin onur ve haysiyetlerini zedeleyen  Hüseyin Kömür'ün mikrofon ve kamera yakasını yaktı. Daha önce tazminata mahkum edilen Hüseyin Kömür mahkeme tarafından bir kez daha cezalandırıldı.  Tazminata mahkum edildi.

Elin sopasını yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış. Balyoz gibi kararlar mahkeme tarafından verildi. Haklı olduğum bir kez daha mahkeme kararlarıyla tespit edildi. 

Basını baskı ,tehdit ve şantaj gibi kullananlar, iş adamlarına sürekli iftiralar atanlar, sosyal medyada küfür ve hakaret etmeyi marifet sananlar, el yumruğu yemeyenler, sahte sayfa düzenleyenler, dinleme yapanlar. ses kaydı  alanlar ve paylaşanlar. sahte hesaplarla film fırıldak çevirenlerin  akıbeti; er yada geç  doğduğu köyde kocabaş başı kesmek olacak.  Ya köyde koyun güdecek veya pancar başı kesecek. Ya da Tokat’ın meralarında madımak toplayacak. Veya da kuyruğu kısıp cami duvarının dibinde sessizce bekleyecekler.

Bu mahkeme kararının ülkemize, milletimize ve tüm Tokatlılar adına hayırlı olmasını temenni ederim.

Kötüler kaybedecek , iyiler kazanacak.  #HAYIRLIOLSUN#

Tokat Erbaa Zile Turhal Niksar Reşadiye Pazar Artova Yeşilyurt Sulusaray Tokatspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yunus kocabıyık     0000-00-00 Tokatta taşlar bağlı kardaş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU