TOKAT'TA HACİZ ŞOKU

TOKAT'TA HACİZ ŞOKU
Bu içerik 3413 kez okundu.

 

Geçmişte reklam ,pazarlama ve billboard işleriyle uğraşanlar , basın ayağıyla  sosyal medyada sanal kahramanlık peşinde koşanlar, millete efelik taslayanlar, şehrin huzur ve istikrarını bozanlar, elindeki mikrofonu sopa zannedenler, sanal şovmenler, kurumları sürekli taciz edenler, başarılı kişileri muhbir etmek  suretiyle iftiracılar ile gizli kapaklı film fırıldak çevirenler , ‘’şehrin gülen yüzü’’ programını  ‘’şehrin gülümseyen yüzü’’ olarak değiştirenler , alo ihbar hattı üzerinden piyonları kullanarak karalama ve iftiralar attıranlar, sosyal medya hesaplarından küfürler ve hakaretler ve karamalar yapanlar,  adliye ve polis teşkilatındaki gülen cemaatine yakınlığı olan kişilerle temas halinde olanlar, Tokatta Gülen cemaatine ait okulların reklamını yapanlar, 15 temmuz sonrası kanalın adını değiştirenler, devlete vergi borcunu ödemeyenler, işçisinin maaş ve tazminatını ödemeyenler ,beraber iş yaptığı ortağına bile hile yapanlar, hile yoluyla parayı başkasının hesabına aktaranlar,   esnafa borcunu ödemeyenler, iş insanlarından sürekli para isteyenler , sürekli parti değiştiren ve Ak Partiyi kullananlar ve sığınanlar ,  kıçı kurtarmak için korkudan aday adayı olanlar , yediği yemeğin ve içtiği çayın parasını bile ödemeyenler bir kez daha düşünmeli. Failler ve destekçiler toplumda başınız eğik olacak. Ömür boyu mahcubiyet içerisinde yaşamınız sürecek.

Dürüst , şerefli , haysiyetli , vatansever ,ve cesur insanlara çamur atamanın bedeli mutlaka ödenecek. Onursuzlar, şeref yoksunları  ve omurgasızlar kaybedecek . Şeref ehli kazanacak.

Mekke’de hacı , cadde de sofuluk taslayanların ben insan mıyım acaba ?  diye bir kez  daha düşünmesi gerekir. 

Gizli kapaklı mikroplara destek verenleri çok iyi biliyoruz. Mikroplardan , virüslerden ve kömürlerden medet umanlar çok pişman olacak. Bu mikroplar, virüsler ve kömürler gün gelecek onları yılan gibi sokacak , zehirleyecek ve kanser edecek. Huzurunuz kaçacak. Ruh haliniz bozulacak. Sinirleriniz gerilecek.

Alma mazlumun ahını çıkar aheste  aheste. Allah’a hamd  sena olsun. Banka hesaplarına ve mal varlıklarına haciz işlemleri başlatılmış.

 Kedinin en son kaçacağı yer samanlık. Cezaevine gireceği günler çoook yakın. Mikrop, virüs ve kömür  taraftarları şimdiden atlet, don ve  çorap sepetini hazırlasın. Selfie ve resim işlerini çok sevdiğinizi biliyorum. Görüş günü elinizdeki sepetle  güzel pozları bekleriz. Tokat halkını bu güzellikten mahrum etmeyiniz. İnanın sayısız beğeni toplarsınız.

Haddini bilmeyenlere  yargı çok güzel cevap veriyor.  Yargı Tokatı  bütün  sinir ve ruh sistemlerini bozuyor. 

Özdilek Özcan Eyüp Eroğlu Metin Polat Tokat Erbaa Zile Turhal Niksar Reşadiye Pazar Artova Yeşilyurt Sulusaray Tokatspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU