TÜRK DÜŞMANLIĞI ve TASMALI KÖPEKLER

Sindiremediler,silemediler. Yıkamadılar, yok edemediler.

TÜRK DÜŞMANLIĞI ve TASMALI KÖPEKLER
Bu içerik 2878 kez okundu.

 

TÜRK DÜŞMALIĞI VE TASMALI KÖPEKLER 

 Türkiye  ve  İslam  düşmanlığı, batı  ülkelerde her dönem  siyasetçilerin en büyük popülist politikası oluyor. Siyasi hayatlarını Türk düşmanlığı üzerine dizayn etmek ;  batılı ve Ortadoğulu bir çok siyasetçinin vazgeçilmez argümanıdır. Birçok ülke siyasi rant elde etmek için  din , dil ve  ırk üzerinden politika izliyor. Son yıllarda algı operasyonları ve gerilim politikası;  seçmenler üzerinde etkili oluyor. Liderlerin ağır eleştirileri , söylemleri ve yaptırımları seçmen kitlesinde  siyasi zafer gibi görülüyor. 

 Macron ve diğer Türk-İslam düşmanları ve bunların tasmalı köpekleri hiç boş durmuyor.  

 Avrupa’nın Türk İslam düşmanlığı tarihten günümüze kadar uzanır.  

Bu onların adeta mottosu olmuştur .Bu tutumları Türk -  İslam birliğine karşı bir cephedir. Geçmişten günümüze kadar Türkleri Anadolu’dan ve Balkanlardan yok etmek için büyük savaşlar yapıldı. Türklerin varlığı ve Müslüman oluşları büyük bir tehlike olarak görüldü. Batı dünyası Türkleri öldürerek İslam’ı bitireceklerine inanırlar. Türkler onların gözünde birinci sınıf yağmacı, vahşi, canavar ve barbar olarak görülür. Bu düşmanlık ve husumet asırlarca süre gelmiştir.

Türkiye’yi içlerine hiçbir zaman sindiremediler. Batıdan silmek istediler ,silemediler. Dini ve milli değerlerimize karşı sürekli saldırdılar. Kan üzerinden beslendiler. Sömürgecilik ile ayakta kaldılar. Türkler gittikleri ülkelere barış ve adalet götürdü ve o ülkeleri yeniden imar etti. Oysa batı…? Her yere kan ve gözyaşı taşıdı. Ülkelerin kaynaklarını kendi ülkelerine acımasızca sömürdü. 

Avrupa’nın Türk İslam düşmanlığı kitaplarında ve eserlerinde görsel olarak sürekli işlendi. Kinlerini ve nefretlerini nesilden nesillere aktardılar. Her fırsatta Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak istediler. Haklı olduğumuz bir çok meselede ülkemizi yalnız bıraktılar. Bunlar ikiyüzlü münafıklar ve kahpeler zinciridir. Batı topluluğu ve kurumları  kaypak ve döneklik  üzerine yürür. Politikaları kalleşlik ve sahtekarlıkla devam eder. 

Türk İslam düşmanlığı şah damarlarına kadar işlemiş. Hainlik soylarından gelen bir özelliktir. Alçaklık ise  batının fıtratına yerleşmiş bir akrep… 

    Avrupa  her dönemde Türkiye aleyhine küstahlıkları ve ağızdaki salyaları  siyaseten kullanırlar. Batı topluluğu  vandal, ırkçı  ve katil bir nesildir. Vahşi bir millettir. Onlar cehennem yolunda giden bir zümredir.  

Dünyayı istedikleri gibi idare etmenin tek yolu; Türkiye’yi  durdurmak ve engellemektir. Çünkü zülme karşı dur diyebilen tek millet Türklerdir. Batının gözünde Türkler,  öldürülmesi ve yok edilmesi gereken bir düşman olarak bilinir. 

Küfür milleti tek bir millettir. Şirk ile yürür. Din ve vicdan yoktur. Emperyalist  bir ruha sahiptir. Bireysel ve bencil bir toplumdur. Hakkı hak bilmezler. Cinsellikleri hayvanidir.  

Makron ve avanesi şunu iyi bilmelidir. Türk milleti azimli, kararlı , çalışkan ve kahramandır. Bu coğrafyada yaşayan herkes yiğit, asil ve cesurdur. İnançlı ve yurtsever bir yapıya sahiptir. Milletimiz merhametli , vicdanlı ve adaletlidir.  Köpeklerin , çakalların ve sırtlanların havlamasından asla korkmaz. Savaşlar bizim için bayramdır. Ölümden korkmayız, yılmayız.  

Sizin çok güçlü  silahlarınızın ve füzelerinizin menzilinden asla korkmayız. Tanklarınız ve toplarınız bizi yıldıramaz. Vedamız geri dönmemek üzerine bina edilmiştir. Türk milletinin vuslatı cennettir.  

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU