TOKAT'TA SKANDAL TECAVÜZ

Güçlünün zayıfı ezdiği ve kullandığı, masumun şerefinin ve itibarının yok sayıldığı ve ahlakın ayaklar altında olduğu bir dönem.

TOKAT'TA SKANDAL TECAVÜZ
Bu içerik 1887 kez okundu.

 

TOKAT’TA SKANDAL TECAVÜZ

Her gün bir şiddet, ölüm, taciz ve tecavüz haberleri ortaya çıkıyor. İnsanlık ve ahlâki değerlerin dibe vurduğu bir dönemden geçiyoruz. Toplumsal bir çöküntü ve bozulmayla karşı karşıyayız. Hukukun zayıf kaldığı bir anda, malum insanlar linç ve saldırıya uğruyor. Yeterli hukuki cezaların olmaması vakaları iyice artırıyor.

İnsanlıktan nasibini almamış, şeref yoksunları masum insanların ve ailelerin hayatını söndürüyor. Gözü dönmüş caniler engelli bir kızın hayatını kararttı.

İNSANLIK YERLERDE!

Tokat’ın Zile ilçesinde iki hafta önce insanlık dışı tecavüz olayı gerçekleşti. A. S. isimli genç bir engelli kıza tecavüz ettiler. Engelli genç kızımız şuan hastanede tedavi görüyor.

Bu vahşete ve tecavüze sessiz ve duyarsız kalan medya ve yetkilileri görüyoruz. Olayın araştırılması, sorgulanması kapatılmaması için gereken mücadele verilmeli. Savcılık failler hakkında soruşturma açmalı ve en ağır cezayı vermeli.

Bu rezalet olayını Engelli Hakları Federasyon Başkanı Sayın Cemalettin Gürsoy gündeme taşıdı. Federasyon yönetimi ve Başkan Yardımcısı olarak takip edeceğiz. Engelli genç kızımıza sahip çıkacağız.

Böylesine çirkin bir hadisenin özellikle Tokat’taki sivil toplum kuruluşları tarafından şiddetle kınanması ve takip edilmesi gerekir. Herkes toplumsal sert tepkiler koymalı.

Özetle, Tokat’ta mevcut kuruluşların seslerini yükseltmesi ve protesto etmesi gerekir.

Tokat Erbaa Zile Turhal Niksar Reşadiye Pazar Artova Yeşilyurt Sulusaray
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU