İŞ ADAMININ İSYANI

Alacağını talep etti. Haciz başlattı. Başına gelmeyen kalmadı.Başkanın hedefi oldu.

İŞ ADAMININ İSYANI
Bu içerik 2134 kez okundu.

              

   

Anadolu'da iş adamı olmak zordur.

Herkesin gözü ecinni gibi üzerinizdedir. Etrafta ki birkaç iyi insanı da bir şekilde ekarte eder ve iş insanını tavuk gibi yolmak isterler. Yalnız  insanı sömürmek ve gem vurmak işlerine gelir. Helal kazancını haram görüp iş yapan, ekmek veren insana vurdukça vururlar. Atılmadık iftira bırakmazlar.

Yatırımcılara ,sanayicilere ve başarılı isimlere olmadık karalama , iftira , şantaj, kumpas ve küfürler yapılır. İş adamlarını yıldırmak ve sindirmek için her türlü şeytani işlere tevessül ederler. İnsanları doğduğu yere neredeyse,  düşman yapan bir arızalı tayfa var.

Bu mitoman ve müptezel zübükler Anadolu’nun kalkınmasına ve büyümesine darbe vuran çıkarcı ve menfaatçi kitledir.

Sırtlan, tilki, yılan  ve çakallığın kitabını yazarlar. Yılan gibidirler. Kabuğu  değişse bile huyları asla değişmez. Yüzleri köseleye benzer.

Gurur duyacakları bir işvereni ezip yok etmek yolunu seçerler. Bu yüzden birçok şehir geride kalır. Sermaye ve beyin göçü alır yürür. Kimi zamanda lotodan çıkan siyasiler bu huzursuzluğun sebebi olur. Kısacası Anadolu'daki işveren her gün bir başka ihaneti ve yıldırmayı yaşar durur. Beyinsiz , beceriksiz , kolpacı tipler her gün bir başka fitne ile sermayeye savaş açar. Tırtıklamanın sonu hiç bitmez. Dedi kodu üretmek onların en büyük sermayesidir.

Sefer Bayın da aha bunu yaşıyor işte. Vagondaki son  isim.

Türkiye de iş alan ve memlekete para kazandıran adama vuran vurana.

Dur diyende yok. Ey Ahali , yakında size de vuracaklar. Susun bakalım. Emri marufu unuttunuz. İnsanlığı da mı ?

Gurur duyacağınız işverenlere olan bu kin niye ?

Parası ile şımaranlar da var tabi ki.

Adam ve dost satmaya çok meraklı olan ezik tiplerde var. Bunları zamanla göreceğiz. Herkesi kıskanan, kapıda gerçek dostlarını satan , düşmanına sarılan , millet çay içse kıskanan, kendi dostlarına kara çalan ruhlar da var.

"Kafaya alayım ve kullanayım" diye hatalı bir yol seçen ezik ve ödleklerde var. Dünya da dostluğu; mertliği, yiğitliği ve şerefi hiç bilmeyenler de var. Zannediyorlar ki, herkes kendisi gibi adam satan, ara bozan, yanar döner ve mücrim.

Tokatta iş adamına yönelik saldırıya sessiz kalan sözde yöneticiler. Yanlışa dur diyemeyen  vekiller. Haksızlığa karşı sessiz kalan sözde sivil toplum kuruluşları. Nerede bir bedava çay ,yemek ve gezi olsa atlayan STK’lar. Memleket sevdalısı kesilen sanatçılar, Kalemini oynatmayan basıncılar. Neden sesiniz çıkmıyor?

Geçmişte  şaibeli işlere yönelik iddiaların ve duyumların göbeğindeki  Turhal Belediyesinin adı ; iş adamının alacaklarına karşı tutum ve davranışlarıyla sürekli gündeme geliyor. Çirkin açıklamalar, uygulamalar, karalamalar ile yeni skandallara imza atılıyor. Kamuoyunu meşgul ediyorlar. Tutarlı bir hizmet politikası yürütülmüyor. Gerçekleri çarpıtılarak halkı yanıltıyorlar.  

''Gelen gideni aratır'' yahu gerçekten doğruymuş. Ey İlker Efendi  bizlere Yılmaz Bekler Efendiyi arattınya , helal olsun sana.....

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU