EROĞLU BAŞA, KUZGUN LEŞE

Çakallar saldıra geçti. Kent ayağa kalktı. Millet kenetlendi. Herkes 'EROĞLU' dedi.

EROĞLU BAŞA, KUZGUN LEŞE
Bu içerik 2576 kez okundu.

 

TARAFIMIZ   EYÜP EROĞLU 

 Partinin en zor günlerinde Başkan Eroğlu ,bir yerlere kaçmadı. İnanılmaz bir cesaretle mücadele etti. O dönemler ,bürokrasinin en başından ciddi engellerle yolu kesilmeye çalışıldı, ancak pes etmedi ,yılmadı.

  O dönemde bir takım hiyanet ehli, sadece yumağını büyütme derdindeydi. Bu sinsi tiplerin, çıkar hesapları ve 3-5 tane kendi yandaşları varken; Başkan Eroğlu’nun sadece arkasında halk vardı. Sevenleri ve yol arkadaşları; Başkan Eroğlu’nu kimsenin ‘’derdest etme’’ çabalarına prim vermedi/vermeyecek. Başkan Eroğlu sayesinde bir yerlere gelenler ;haddini bilmedi. Altlarını bir deşsek, bir sele cücük çıkıyor. Halk bunları tanımıyor, tanımakta istemiyor, sevmiyor.

    Kendilerinden başka kimseye zerre iyilikleri yok bunların. Bu tipler halkı değil, sadece kendilerini ,kendi çıkarlarını ve nefislerini seviyor. Her gün bilgiler alıyoruz. Kağnı gölgesinde yürüdüler ve bunu kendi gölgeleri sanıyorlar. Bu çıkar ehli ,sadece cebinde parası olan insanlara karşı iyiler. Peki ya halk ? Halka karşı tepeden bakan negatif bir bakış ve aşağılamadan başka ne marifetleri var ? Eyüp Eroğlu ,kitlelerin sevdiği bir insan. Tokat’tan İstanbul’a herkes, Başkan Eroğlu’nu seviyor ,inanıyor ve güveniyor. Arkasında halk olmayan her sinsi adım ve adamlar, gün geldiğinde layık oldukları çapsızlık virajından uçuruma ebediyyen uçacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu sinsi tipler kafasını kuma gömse dahi, bir yerleri dışarıda. Şimdi bir yerlere yanaşma olma çabasındalar. Bu şekilde varlıklarını sürdürme derdindeler. Lakin, dün kendilerini bir yerlere getirenleri arkadan hançerleyenlerin; yarında bu yanaştıkları insanlara da aynısını yapacaklarını herkes iyi biliyor. Yarası olan istediği gibi gocunsun…     

EROĞLU TARİH YAZDI…

Parti içi mücadeleler ,siyasi kaygılar, ticari menfaatler ,şebekeler , çeteler ve kaypaklara karşı büyük savaş verdi. Arpalıklara prim vermedi. Ortalıktaki  çakıl taşlarını  temizlemek için çaba verdi, veriyor. Para devşirmek için  kirli eller tarafından sosyal medyada  kurulan kumpaslar, sayfalar, tuzaklar, yazışmalar , şantajlar ve  tezgahlayanlar herkesçe malum. Paralı trollerin ihanetleri asla unutulmaz. Muhalif gruplar, iftiracılar ve fitneciler ile perde arkasında ortak hareket  ettiler. Sinsi planlar ve senaryolar kuruldu. Fakat tüm tuzaklar başlarına yıkıldı. Ellerinde patladı.

TOKATSPOR ÜZERİNDEN VURGUN GİRİŞİMİ

Bazı müptezeller ve ayak takımı Tokatsporu siyasi ve ticari rant olarak kullandı ve kullanıyor. Kulüp  ve taraftarlar üzerinden  kitle desteği ile  politik ve ticari hedef peşinde oldular. Yolsuzluğun ve ahlaksızlığın  başlangıç  ve püf noktası burada….Yüzünde nur olmayan bir münafık Tokat’a geliyor.  Kolpacı  rant peşinde koşuyor. Dürüst adam rolüne  sırtlan giriyor. Başlıyor hırlamaya.

 100 dönüm arazi için girişimde bulunuyor. Siyasi resimlerle algı oluşturur. Sen nerenin bayırısın ki, Tokat’ı kirletiyorsun. Kimse buna müsaade etmez. Sana ş şehirde destek verenler utansın. Seni o kente sokanlar utansın. Kulübün verilmesi çok büyük tarihi bir hata idi. Bu hatanın giderilmesi için gereken neyse yapılmalıdır.

İFLASIN EŞİĞİNDEKİ HOKKABAZ

Cumhurbaşkanımıza yakın veya uzak olmanız bizi bağlamaz. Medyada göz dağı vermeye kalkışma. Fitne çıkarmaya yeltenme. Dürüst insanlara iftira atma. Tokat’ın insanı mert, suyu sert , meşesi sağlamdır. Sırtın kaşınıyorsa, kaşıyan bulunur. Tokatlılar sizin gibi ikili oynayan , yalancı , iftiracı  ve kaypaklara prim vermez.

2 yıl önce kulübü almak için girişimde bulunulduğunda neden kaçtın ? Telefonlara neden çıkmadın ?  Kulübün sahibi benim  , Tasarruf hakkı bana aittir Ligde düşmesi, kalması ve borcu bizi bağlar sözünüz.

Tokatlılar ve kulüp üzerinden çıkış yolu aramak ,pişkinliğin ve çamurluğun işaretidir. Ticari iflas ve bataklığın pençesinde  kurtuluş yolu ‘’kulübü koz’’ olarak kullanmak gaflet ve sapkınlıktır. Başarısız oluna bilir . Fakat edepli ve ahlaklı olmak zorundasınız.  

Sen kimsin ki Eroğlu’nu istifaya davet ediyorsun.  Bu hakkı sana kim veriyor ? Acil olarak borçlarını öde, kulübü aldığın gibi devir etmek zorundasınız. Erkek adama bu yakışır. Dansözlük bir çözüm değildir.

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU