GÜLE GÜLE GÖKSEL MÜDÜRÜM

GÜLE GÜLE   GÖKSEL MÜDÜRÜM
Bu içerik 648 kez okundu.

 

      

  YOLUN AÇIK OLSUN  GÖKSEL MÜDÜRÜM

Ülkemizin güvenliği ve huzuru çok önemli ve değerli. Asayişi sağlamak için gece gündüz tüm Emniyet teşkilatımız ve ordumuz büyük çaba sarf ediyor. En zor şartlarda iç ve dış güvenliği korumak için büyük mücadele veriyor. Bu uğurda  millet olarak sayısız şehitler ve gaziler veriyoruz. Ağır bedeller ödedik, ödüyoruz. Bu kutsal hizmeti yapan yöneticileri ve personeli canı gönülden kutluyorum. Bir çok başarılı operasyonlara imza atıyorlar.

Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu görevini layıkıyla yapanlardan birisi. Tokatta güvenlik ve asayiş sağlamak için başarılı işler yaptı. Halkla iç içe oldu. Her kesimin sevgisini kazandı. İnsanlara asla tepeden bakmadı. Tokatlıların gönüllerinde taht kurdu. Samimi tavırları ve güler yüzlü davranışıyla hafızalarda yer tuttu. Kötü niyetli kişilere yol vermedi.

Toplun huzurunu , güvenliğini  bozan şer odalarının hep korkulu rüyası oldu. Dolandırma, kumpas, şantaj ,fitneci tayfası  ve bazı sözde gazeteciler tarafından  itibar suikastine uğrasa da ;  bu şer odaklarına ve ayak takımına  asla prim vermedi. Bu müptezel kitle hayali fatura ve projelerden geçinenler. Her tarafları icralık ve devlete bir kuruş vergi ödemeyen sözle dindar tipler. Çakallık ve simsarlıkta ellerine kimse su dökemez. Sahte deliller üreten şebekeler. Alın teri olmadan para kazananlar  iyi insanları hep boş eleştirir. Bu sözde  cahillerin ve fitneci  tayfasının en büyük sermayesi eleştiri ve iftira  olur. Ama halk bunlara hiç inanmaz.

İYİLER KAZANACAK , KÖTÜLER KAYBEDECEK …!

Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu  Yalova İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. Yeni görevinde kendisine üstün başarılar dileriz. 

GÜLE GÜLE GÖKSEL BEY….       

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU