TOKAT'TA YÜKSELEN İYİ PARTİYE TUZAK

İyi Parti hedef. Kilit parti konumunda. Oy oranları tırmanıyor. Provokatörler iş başında

TOKAT'TA YÜKSELEN  İYİ PARTİYE TUZAK
Bu içerik 709 kez okundu.

 

TOKAT’TA YÜKSELEN İYİ PARTİYE TUZAK

Kötü gidişat  iktidarı zora sokuyor. Cumhur ittifakı  büyük oy kaybediyor. Mali dengesizlik,  ve ekonomik dalgalanmalar ticari aktörleri etkiliyor. Adaletsizlikler, yolsuzluklar ve hukuksuzluklar  seçmeni derin düşündürüyor. Muhalefet partileri oylarını artırıyor. Muhalif partiler içerisinde sağ seçmenin büyük tercihi ve olasılığı İyi Parti olarak görülüyor.

Ak Partinin güçlü olduğu Anadolu’da iyi partinin hızlı yükselişi ve yükselen bir yıldız olması oyunları ve tuzakları ortaya çıkarıyor. İyi Partiye yönelik karalamalar, iftiralar ve kumpaslar siyaset sahnesinde sıkça görülüyor ve görülecek. Hükümetin hedefindeki tek kilit parti İyi Parti olarak duruyor. İyi Partinin tırmanışı Ak Partiyi çok düşündürüyor.

Tek çare; algı operasyonlarıyla  İyi Partinin yıpratılması ve önünün kesilmesi olacak. Oyun içerinde oyunlar, cambazlıklar ve düzenbazlıklar çok görülecek. Onlardan biri Tokatta vuku buluyor. Çünkü İyi Parti en hızlı yüklesen bir parti konumunda.

TWEET ATANDA, FIRSAT BİLENDE DÜŞÜNDÜRDÜ

Tokat İyi Parti İl Teşkilatından bir hatun kişi , 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir hakkında akla ve hayale gelmez bir tweet attı. Skandal paylaşım sinirleri iyice bozdu.Türkiye’de tepkiler ard arda geldi.

Tüm Türkiye 'de bu olay gündem oldu.

Yapılan küstahlığın zamanlaması da çok ilginç.

Her taraftan gelen tepkiler sonucunda bu hatun kişi tweet hesabını kapattı.

Bir deli kuyuya  bir taş atar, kırk akıllı çıkaramaz...

Dürüst ve saygın bir iş insanı olan İyi Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol derhal gereğini yaptı. USS isimli hatun kişi partiden ihraç edildi.

Mal bulmuş mağribi gibi Ömer Sağol'u hedef alanlara ne demeli ?

Bu ülkede kim tweet atarken İl başkanına soruyor?  

Ömer Sağol'un siyasi duruşunu ve başarısını hazmedemeyen zavallılar, Başkan Sağol'u istifa etmesi için utanç verici bir tavra girdi. Sinekten yağ çıkarmak böyle bir şey. Bir aynaya bakılsa, neler görülür neler. İyi diye bildiğiniz ve arkasından yürüdüğünüz kişilerin ne tür melanet işlere bulaştığı çıkar.

Siyaset erdemli ve ahlaklı kişilerin yapacağı bir yer olmalı. Siyasetin etik kuralları olmalı.

Otu çeken köküne bakar.

Şehidimiz aleyhinde küstah paylaşımda bulunan hanımı baz alarak,  Ömer Sağol'a saldırmak ve parti içi kaos çıkarmak,  kimseye prim vermez.. Hadsizlik ve seviyesizlik meseleyi çözmez. Altının değerini sarraf , iyi olanın kıymetini ve değerini  millet anlar.

Ömer Sağol Tokat'ta İyi Partiye çok fayda kattı. Büyük mücadele verdi. Tüm saldırılara ve eleştirilere göğüs gerdi. Kısa sürede büyük başarı elde etti. Duruşunu ve iyi pozisyonunu hiç kaybetmedi.

Bunu gören fesat ve şer çetesi yine bir  müptezellik  peşinde oldu.

Fakat muvaffak olamayacaklar.

İyi olanlar  hangi siyasi partide ve makamda olursa olsun ,  savunulmalı ve korunmalı. Çakallara fırsat verilmemeli.  Koyuncu çoban hüsnü gibilere yer yok. Devleti ve kişileri dolandıranlara itibar edilmemeli.

Su çatlağını bulmuşsa, kimse suyun yönünü değiştiremez.

Rüzgar kayadan bir şey koparamaz.

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU