SİNSİ KOMPLO VE KUMPAS DEVREDE...!

Terbiyesizlerin ahlaksız planı . Büyük alçaklık ve adilik olayı. Tuzaklara karşı Allah'ında bir planı vardır.

 SİNSİ KOMPLO VE KUMPAS DEVREDE...!
Bu içerik 844 kez okundu.

 

KOMPLO VE KUMPASLAR BAŞLIYOR…!

KOMPLO MU ?

Basın işinde olup , tehdit , şantaj, kumpas işleri ile geçinenleri bu millet biliyor. Servetlerini artıran avukatlar. Onlara iş götüren sözde medyacılar. Hasılatı paylaşan şebekler, piyonlar ve maşalar. Bunlara el altından ihale veren valiler ve el altından destek veren siyasiler. Şantajcı , kumpasçı ve suç makinası küfürbazla  poz veren gafil vekiller.

Aşağılığın ve alçaklığın sınırı yok…

Devleti ve millete bir kuruş vergisini dahi ödemeyen ve hayali faturalar ile geçinen tiplerle poz veren Ak Partinin  saygısız  ve gafil vekili. Sen neyin peşindesin ?  Kime mesaj vermek istiyorsun?  Başınızdaki allı pullu  şalla halkı bezdiren bir zübüğü makamda kabul etmek nedir yahu ?  Gülen sempatizanı ve onların devlet kurumlarındaki uzantılarıyla  geçmişte iş birliği yapan bir hainle aynı yerde bulunmak size ne kazandırır.

Toplumun bütün nefretini kazanmış bir isimle yan yana olan vekil ;Türk milletini  temsil edemez. .  

İşadamları ve siyasetçileri yalnızlaştıran ,  insanları birbirine takan tiplerde belli .boncuk.

Ne var ki , bu güruh "yazar -çizer " diye korkup çekinenlerin vay haline.

Cesur ve kahraman olanlar yanlışları, yolsuzlukları yazar ve konuşur. Milli sorumluluk gerektirir. Büyük bir bedel üstlenir. Her türlü risklere göğüs gerer. Cesaretle doğruları savunur. Tarafı millet ve devlettir. Böylece çakalların ve sırtların hedefinde olur. Kamu yararına hizmet eder.   

Fikir ve düşünceleri toplumda prim yapan kişiler ilk hedefte.

Kirli tezgahlar ve kumpaslar birer birer devreye giriyor. Gaye baskı, korku ve sindirme operasyonu.

Güya susturmak için her türlü dinleme, izleme, sahtecilik ve sinsi planlar izleniyor.

Ey gafiller ; seçim kazanmak bu ülkede sorunları çözmez. Devlet babanızın malı değil. Sizin çiftliğiniz hiç değil. Sinir uçlarıyla asla oynamayınız. Güç kullanmayınız. Zalimlik işlerine karşı geliniz. Yanlış yapanlara hesap sorunuz.

İşini şerefi ile yapanlara sahip çıkılmadıkça bu kirli güruh, daha da çok bıçağını bileyip topluma kan kusturacak.

Sivas’ta yaşanan terbiyesizlik alçaklık ve seviyesizlik kabul edilemez.

Devletin kurumlarını ve gücünü kullanarak muhalif isimleri izlemek, köşelerde sıkıştırmak ve tuzağa düşürmek büyük bir kumpastır. Guy ve lezbiyenden medet ummak , maşa ve piyon olarak   kullanmak büyük bir ahlaksızlık. Müslümanlıkta asla yeri yoktur. 

Siyasi hedefleri için kullanılan bu ahlaksız yöntemler prim kazandırmaz.  Şantaj ve kumpasla abat olunmaz.

Devleti soyarken ve eşinizi dostunuzu yerleştirirken çok iyi. Bunu kamuya  deşifre edenlere , siyasi güç ile  sinsi tuzak kurulması kabul edilemez.

Sivas Valisi  , Başsavcılık ve   Sivas Emniyet  Müdürü  bu ahlaksızlığı araştırmalı ve soruşturmalı. Kamuoyu aydınlatılmalı ve suçluların cezalandırılması derhal şart. 

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU