OKUYUCULARA ÇOK MÜTEŞEKKİRİZ !

Yükselişin sırrı dürüst ve ilkeli izlediğimiz politikalara ve davranışlara bağlıdır. Zirveye tırmanırken aşağıdaki basamağı hiç unutmayız.

OKUYUCULARA  ÇOK  MÜTEŞEKKİRİZ  !
Bu içerik 778 kez okundu.

 

OKUYUCULARA TEŞEKKÜR EDERİZ...

Haber sitelerimiz de yayınlanan içeriklere yoğun girişler gözlemenin haklı gururu içindeyiz.

Nehirler gücünü  nasıl  dağlardan  alıyor ise, bizde gücümüzü siz  kıymetli halkımızdan alıyoruz. Sırtımızı size  dayıyoruz. Siyasi güçten medet ummuyoruz. Karşılarında eğilmiyoruz. Parayla ilkelerini değişenlerden hiç  olmadık. Rızkın  Allah’tan geldiğine inanır ve ona gùveniriz.

Gazeteciyim, sanatçıyım, şu yada buyum demek ile gazeteci yada söz kesen olunmuyor. Buna siz okuyucularımız karar veriyor. Toplumun kanayan kronik sorunlarına parmak bastığımız için, çok  pozitif dönüşler alıyoruz .Eleştirilerimizi haklı zeminde tutuyoruz. Asılsız haberler ve fikirler üretmiyoruz.

 Hani bir söz vardır," lisanı beyan , ayniyle insan."

Akşama kadar ona buna sinkaf ve küfür ederek; topluma gözdağı verenlerin bu toplumda bir ederi yoktur. Küfürler , hakaretler, iftiralar ve yalan sözler atarak  , işini su altından yürüten  sözde gazeteciler var. İş yapmadan fatura kesenler. Belediyeleri dolandıranlar. İş adamlarını sömürenler. Tehdit ve şantaj ve kumpas yoluyla para alanlar. Kolpacı,  zübük ve müptezellik peşinde koşan belli boncuklar.

İşini dürüst ve ahlaklı yapanlara ve saygılı olanlara karşı asla bir sözümüz olamaz.

Hiç bir özgün içerik üretmeyen, sadece ajans haberi yayınlayanlar da bizim rakibimiz değildir. Dürüst  ve samimi olan herkese saygımız sonsuzdur.

Şişirme beğeni sayfası oluşturanlar da bize vız gelir. Bizim böyle  küçük  işlerle hiç bir düşüncemiz olamaz. Bir unvan ve adres peşinde değiliz.

Bir Osmanlı vazosunu müzeye koyarsanız ; o bir sanat eseri olur. İçin de su var ise sâdece testi hükmündedir.

HERKES KONUŞUR, GERÇEKLERİ YUSUF UZUN YAZAR…

Biz siyaset yada iş dünyasındaki isimlere halkın baktığı gibi bakıyoruz. Biz daha ziyade kendi medya grubumuzda özgün içerik ve bakış açımızı ortaya koymaktayız. Kimse ile garezimiz ne de göbek bağımız  yok.

Boyunduruğu reddeden, cesur ve yürekli  insanlar bizimle çekinmeden dost oluyor. Müşterek işbirliği yapıyoruz.

Bizim yolumuz  sevgi, saygı, ahlak, dürüstlük  ve merhametten geçer. Kamu yararını ve evrensel ilkeleri savunmaktır. Adaleti  üstün tutmak, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak.

Türkiye'nin kalkınmasına ve büyümesine katkı sağlamak .

KENDİ MEDYA GRUBUMUZ İLE

SEÇİMDE BELİRLEYİCİ ROLÜMÜZ OLACAK.

Halkımıza bize verdiği güven için teşekkür ederiz.

Yusuf uzun Tcmb Swap Kur döviz İthalat ihracat Dış ticaret Hacim Faiz Gsyh Üfe Tüfe Üretim Tüketim İstihdam İşsizlik Enflasyon Devalüasyon Resesyon Kriz Milli gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU