HÜSEYİN KÖMÜRE YARGI DARBESİ

Herkesin hakkında yayınlamış olduğu asılsız ve mesnetsiz iftira, kumpas, yalan, sahte, karalama, kişilik haklara saldırı ve kamu düzenini bozan yayınları hakkında mahkeme engel kararı verdi.

HÜSEYİN KÖMÜRE YARGI  DARBESİ
Bu içerik 2066 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Herkesin hakkında yayınlamış olduğu asılsız ve mesnetsiz   iftira, kumpas, yalan, sahte, karalama, kişilik haklara saldırı  ve kamu düzenini  bozan yayınları hakkında  mahkeme  engel kararı verdi.

Benzer suçlardan daha öncede hakkında  engel karı olan ve adli ve hukuki yargılamalar sürerken ,bir  başka  suç kararı mahkeme tarafından bir kez daha aleyhinde engel  kararı verdi.  Hakkında açılan tüm dosyalar ve suçların tazminat ve hukuki davaları er yada geç mahkeme tarafından lehimizde sonuçlanacaktır.  Bazı çevrelerin kullandığı bu  kamu düzenini bozan sorunlu şahsın  mahkeme kararıyla cezaevine gitme ihtimali çok çok yüksektir.  Adalete güvenim tamdır. Doğruları haykırmaya devam edeceğiz. Adli ve hukuki mücadelemiz sonuna kadar verilecektir. Bu kararı saygıyla karşılıyorum.

Ancak toplumun her kesimini bezdiren bu şahısla iş birliği yapanlar ve onu muhatap alarak onun seviyesine inenler bir kez daha düşünmelidir. Bu şahısla aralarına mesafe koymayanlar ve kullananlar bu kararları  karşısında bir daha vicdanlarını sorgulamalıdır.

Türk kültür , örf ,adet , gelenek , ve  ahlak yapısına uygun olmayan bu şahıs , topluma rahatsızlık veren bir yapıya sahiptir. Biz  ne diyorduk: Herkes konuşur, gerçekleri Yusuf Uzun yazar.

Yusuf  Uzun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU