ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMALI

Şırnak Şenoba’da düşen helikopter kazasına ilişkin tarafsız bir inceleme komisyonu acilen kurularak kamuoyu bilgilendirilmeli.

ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMALI
Bu içerik 898 kez okundu.

Şırnak Şenoba’da düşen helikopter kazasına ilişkin tarafsız bir   inceleme komisyonu acilen kurularak kamuoyu bilgilendirilmeli.  Kazanın tüm ayrıntıları analiz edilmeli. Türk Silahlı Kuvvetlerinin en önemli isimleri bu şekilde kazalara kurban oluyor. Kritik görevlerde bulunan askerlerimizin  operasyonlar sürerken böylesine  vahim   kaza sebebiyle  şehit olmaları tüm milletimizi derinden üzmüştür. Tarihte yaşadığımız  Sn. Eşref Bitlis ve  Sn. Muhsin Yazıcıoğlu’nun  ölüm olayı hafızalarda canlandı.

Terörle mücadele operasyonlarını tüm detaylarının ve bu operasyonları yürütenleri basın , yayın ve medyadan uzak tutmak en doğru bir yöntemdir. Terör operasyonları   gizli ve saklı bir şekilde yapılmalıdır. Her olayı basında paylaşmak ve deşifre etmek  doğru değildir.

Sn. Cumhurbaşkanımız   Recep Tayyip Erdoğan ve Sn.  Başbakanımız  Binali Yıldırım tarafından bu olay tüm ayrıntılı bir şekilde takip edilmeli ve kamuoyu bilgilendirilmeli.

        Yusuf  Uzun

İstanbul Tokatlılar Platformu

      Genel Başkanı 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU