PAMDER GRUBU İFTARDA BULUŞTU

Pakistan mezunları derneği tarafından düzenlenen iftar programına yoğun ilgi damgasını vurdu.. Batışehir’de gerçekleşen buluşmaya Türkiye’de bulunan kardeş ülke vatandaşları da yer aldı.

PAMDER GRUBU İFTARDA BULUŞTU
Bu içerik 1305 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Pakistan mezunları derneği tarafından   düzenlenen iftar programına yoğun ilgi  damgasını vurdu..  Batışehir’de   gerçekleşen  buluşmaya  Türkiye’de bulunan kardeş ülke vatandaşları da yer aldı. Türkiye’nin farklı illerinde görev alan Pakistan mezunları bir araya gelmesiyle   bir çok konularda has bihal ve istişarelerde bulunuldu. Bir çokları    hasret gidererek eski günleri yad ettiler. Dostluk ve birliktelik ilişkilerinin   kuvvetli olduğu bir yapı olması hasebiyle bir kez daha ortaya çıkmıştır. Milli ve manevi değerlere sahip  ve her koşulda  doğruluk ve dürüstlük ilkelerine bağlı olarak hareket eden bir özelliğe sahiptir. Pamder üyelerinin hepsi zeki  ve başarılı  birer parlayan yıldız olarak toplumda yerini almıştır. 

Bu vesileyle bir çok arkadaşlarla geleceğe yönelik plan ve projeler konusunda  fikir alış verişinde bulunduk.

Uluslararası ilişkilerde ve   iş dünyasında PAMDER üyelerinin sayılamayacak kadar büyük maddi olanaklara imza atmışlardır. Türk ekonomisine çok büyük katma değer katan her biri birer inci ve elmas kadar değerlidir.

Dünyadaki gelişmeleri  anlık ve hızlı olarak takip ve analiz gücüne  sahip  tek yapı PAMDER üyeleridir. Her biri birden çok yabancı dil bilen ve köklü  eğitim alan ilme ve bilme büyük katkı veren özelliğe sahiptir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU