TÜM TOKKON'A ÇAT KAPI

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu tarafından düzenlenen Bağcılar Kirazlı da bulunan Ramazan çadırına çat kapı ziyarette bulundum.

TÜM TOKKON'A ÇAT KAPI
Bu içerik 1356 kez okundu.

             

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu  tarafından düzenlenen Bağıcılar Kirazlı da bulunan Ramazan çadırına çat kapı ziyarette bulundum.

 Her yıl olduğu gibi bu yılda  TÜM TOKKON  üyeleri ilimizin örf, adet gelenek , görenek, kültür ve yaşamına ait  güzellikleri  İstanbul halkına sergilemektedir.  Bu konuda emeği geçen herkese  teşekkür ederim. 

TÜM TOKKON  yönetim kurulu üyelerini, değerli üyelerini ve  bu yapıya gönül  ve destek veren hemşerilerimizi  candan tebrik ediyorum.

Şahsımıza ilgi ve alaka gösteren ve  sevgi seliyle gönüllerinde  taşıyan asıl  ve şanlı ilin evlatlarını bir kez daha müteşekkir olduğumu ifade etmek isterim.

Yapılacak olan ilimizin tanıtımına ve oluşacak olan programlarda her daim yanlarında olduğunu belirtmek isterim.

Sn. Toskep  Başkanı  Zekayi Durak , TRT  Türk Halk Müziği sanatçımız Sn. Seyhan Güler , Tüm Tokkon   Başkanı Sn. Galip yılmaz başta olmak üzere orada bulunan diğer yöneticilerle birlikte  bir çok konuda sohbet etme imkanı bulduk. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zekayi DURAK     0000-00-00 Sn Uzun sizin çat kapı gelisiniz bile hayirli dun gece için Tesekkurler hoşgeldiniz tekrardan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU