TÜM TOKKON - TOSKEP İŞ BİRLİĞİ

TÜM TOKKON ve TOSKEP yönetim kurulu üyeleri Bağcılar Konfederasyon merkezinde iftar programında bir araya geldi. Kültür , sanat ,edebiyat , spor adına yeni oluşumlar ve programlar hususunda bir iş birliği çatı formülü üzerinde düşünceler ve fikirler

TÜM TOKKON - TOSKEP İŞ BİRLİĞİ
Bu içerik 1674 kez okundu.

 

TÜM TOKKON ve TOSKEP   yönetim kurulu  üyeleri  Bağcılar Konfederasyon merkezinde  iftar programında bir araya geldi. Kültür , sanat ,edebiyat , spor adına yeni oluşumlar ve programlar hususunda bir iş birliği çatı formülü üzerinde düşünceler ve fikirler özgürce tartışıldı.

Ülkemiz meseleleri ve hemşerilerimizin   sorunlarına ait  çözümler ve öneriler hakkında samimi  istişareler ortaya atıldı. Evrensel kurallar ve normlar   hususunda sevgi odaklı ve birleştirici  konuşmaların  olduğu bir  hava vardı.

TÜM TOKKON – TOSKEP – İSTKOP  olarak siyasi ,  ticari ve kültürel etkinlikler  ve oluşumlar hakkında iş birliği sürekli yapacaktır.  Tüm varlığını ve gücünü hemşerilerinden alan ,  tabanı olan, halk nezrinde iz bırakan  gerçek  Tokat  ve memleket meselelerinde  özgürce düşünce ve fikirlerini ortaya atan en önemli sivil toplum kuruluşu  olma noktasında yollarına devam etmektedirler. Bu kuruluşlar kişisel değil toplumsal konularda düşüncelerini ifade eden ipoteksiz öncü kuruluşlardır.

Temsil ettiği topluluğa haram ekmek yedirmeyen  ve haramlara el uzatmayan bir anlayışa sahiptir.Kul haklarına azami derecede önem veren ve yardımlaşmayı ve dayanışmayı en üst düzey seviyede tutan bir düşünceye sahiptir. Bu kuruluşların hepsinin temelinde sevgi ve saygı vardır   İnsanlığa fayda üretmek ve yardımcı olmak  temel prensiplerdir.

Bu programa katılan tüm değerli yönetim kurulu arkadaşlara ve dostlara bir kez daha teşekkürü borç biliriz. Bir olma, iri olma ve var olma noktasında her daim    birlikte hareket edilecektir.

Bu programda şahsımı sabırla dinleyen herkese şükranlarımı sunarım. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü sonsuz teşekkürler.

Böylesine anlamlı bir iftar gününde aramıza katılan Sn. Levent Aykul Bey ve Şahim Müsellim Beye , Şükran Çağman Hanımefendiye , TRT THM Sanatçımız  Sn. Ayşegül Pınar Hanımefendiye ve Tiyatro ekibine çok teşekkür ederim. Toplantımıza   minik espirilerle neşe ve keyif verdiniz.

TÜM TOKKON  Genel   Başkanı Sn. Galip Yılmaz Ve TOSKEP Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekayi Durak beye emeklerinden dolayı ayrıca  teşekkür ederim.

YUSUF  UZUN

      İSTKOP

Genel  Başkanı 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zekayi DURAK     0000-00-00 Sn Uzun sizin varlığınız bizim için önemlidir. Sizleri sabırla değil büyük bir memnuniyetle dinledik yüreğinize sağlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU