ERDEM YAPIDAN DEV İFTAR

Erdem Yapı Gayrimenkul arsa ofise sahibi Sn. Cengiz Erdem tarafından Esenyurt Belediyesine ait Güzelyurt kültür merkezinde bu akşam büyük bir iftar organizasyonu düzenlendi.

ERDEM YAPIDAN DEV  İFTAR
Bu içerik 1948 kez okundu.

ERDEM YAPIDAN DEV İFTAR

Erdem Yapı Gayrimenkul  arsa ofise  sahibi  Sn. Cengiz Erdem  tarafından  Esenyurt Belediyesine ait  Güzelyurt kültür merkezinde  bu akşam  büyük bir iftar organizasyonu düzenlendi.

Bu iftar programına çok yoğun bir ilginin olması dikkatleri bir kez daha Erdem Yapıya çevirdi. Her yönüyle muhteşem bir iftar programı olmasıyla    katılımcılardan tam puan aldı. Kültür merkezi hınca hınç doldu ve taştı.  Sn. Cengiz Erdem Beyin sevenleri ve hayranları böylesine önemli günde onu yalnız bırakmadı.

Bu iftar buluşmasına  siyaset ,   medya, spor , kültür, sanat ve iş dünyasından bir çok isim katılım sağladı. Bu gecede     canlar için canlarını feda eden şehit ve gazi aileleri unutulmadı.

İSTKOP, TÜM TOKKON  ve TRAKYA TOKATLILAR FEDERASYNU  olarak katılım sağladık.  Şahsımıza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm hemşerilerimiz adına  Erdem Yapı ekibine şukranlarımızı sunarız.

İş hayatında başarılar dilerim. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU