TEPKİLER ÇIĞ GİBİ GELİYOR

Kamu düzeninin bozan , halkı kin ve nefrete sevk eden , şehrin ve ülkenin huzurunu kaçıran , toplumsal barışı tehdit eden halk arasında pazarlamacı ve bilboardçu olarak tanınan ZÜBÜK HÜSNİYE hakkında şikayetçi sayısı her geçen gün artıyor

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ GELİYOR
Bu içerik 4879 kez okundu.

 

 ARTIK TOKAT BASINI  STOP DEDİ.

BÜYÜK VE SERT TEPKİ VERDİ.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU.

YAŞANANLARI KINADI

Kamu düzeninin bozan , halkı kin ve nefrete sevk eden ,  şehrin ve  ülkenin huzurunu kaçıran  , toplumsal barışı   tehdit eden  halk arasında  pazarlamacı ve bilboardçu  olarak tanınan  ZÜBÜK HÜSNİYE  hakkında  şikayetçi sayısı her geçen gün artıyor   Bu varlık hakkında mağdur olan herkes  soluğu yargıda alıyor.  Bir çok özelliği ile bilinen  bu varlığın   dava dosyalarında  tehdit ,   haraç , iftira , küfür, hakaret ve ölümle tehdit  mesajları yargıya intikal etmiş durumdadır.  Bu yöntemlerle elde ettiği paralara    HELAL KAZANÇ adın veren bu varlığın  ve bu işleri  adet haline getirmesiyle şehirde tepkiler çığ gibi büyüyor. 

Kimlerden   baskı  ve  tehdit   gibi  işlerin  boyutlarının GASP VE HARAÇ seviyesine kadar uzanan bilgi ve belgeler  halk arasında konuşuluyor.   Çok önemli bir iş adamlarından pahası yüksek şeyler  istediği söylentileri dahi   konuşuluyor.  Yakında sosyal medyada yayınlanma iddiaları ve söylentileri halk arasında konuşuluyor.  Bu bilgilere ulaştığımızda son dakika olarak paylaşacağız.

Son zamanlarda    bu varlığın  psikolojik  ve ruhsal bunalım  içerisinde olduğu ve çevresine ve ailesine zarar verecek boyutlara ulaştığı iddialar ve söylentiler  halk arasında yayılıyor. 

Bazı çevreler tarafından     söylentiye  göre intihar etmeyi dahi düşündüğü  haberleri yayılıyor. Borçlarını ödeyemediği  ve    işlerinin çok bozuk olduğu ve kimsenin iş vermediği  söyleniyor. 

Depresyona girdiği    ve    trafikte  sıkıntılı araç kullandığı  ve diğer şoförlerle dalaştığı  bilgisi  yayılıyor.

Bu şahsın fetö’ye   yakın okullarla iş birliği yaptığı bilinmesiyle halk arasında itibarını ve kişisel onurunu kaybetmiştir.  15 temmuz darbe sonrası   kanalın adını ve sloganının hemen değiştirdiler.  Yıllardır gülene sempati ve sevgi besleyen bu şahsın demokrasi nöbetinde olması da Ak Partililer   arasında gözden kaçmadı. 

Yaptığı işlerden dolayı tüm kenti kendine düşman eden ve  yöneticileri ve idarecileri  bezdiren  bu uyumsuz  varlık  barış ve huzur için bir diken konumundadır.  Tokatta yaşayan herkesimin hedefi haline gelmiştir. Bu hedef olmayı başaran tek varlık olarak tarihe geçmiştir.

Artık halk   arasında bilinen  ZÜBÜK HÜSNİYE adlı varlığın mahkum olmasını  ve cezaevine girmesini mutlak ve kesin gözüyle  bakıyor. 

Tüm bu yazılan ve konuşulan   söylentiler  ve  iddialar  hakkında  ZÜBÜK  HÜSNİYE tarafından bir açıklama yapılmadı. Sağlık ve psikolojik durumu      hakkında kamuoyu merakla açıklama bekliyor.

ZÜBÜK HÜSNİYENİN  iddia edilen ve söylentileri üzerine  ruhsal ve psikolojik sorunları   hakkında  bizler İSTKOP olarak  tedavisinin  İstanbul Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde  maddi imkanlarımız dahilinde  hazır olduğumuzu belirtiriz.  Tokat Valiliği   bu çağrımıza uyduğu takdirde  ve  hastamızı bizlere gönderdiği an  İstanbul’dan teslim alarak tedavisini en iyi şekilde yaptırarak  topluma  yeniden kazandırabiliriz.  Bizler Tokatlılar olarak bu göreve hazırız.  İnsana yatırım yapmak  ve ilgilenmek dini bir görevdir.   ‘’Sizin en hayırlınız   insanlara faydalı olanınızdır  ‘’ilkesine riayet etmek İSTKOP’UN temel ilkesidir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

         Yusuf      Uzun

           İSTKOP

    Genel  Başkanı

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
okuyucu     0000-00-00 HIÇ BIR YÖNETICI YADA BÜROKRAT ,1 DK SONRA NE YAPACAĞINA EMIN OLMADIĞI ,SORUNLU VE GÜVENSIZ BIRI ILE ÇALIŞMAZ.ÖZELLIKLEDE SEVIMSIZ VE FESAT BIRI ILE HIÇ ÇALIŞMAZ .KAREKTERSIZLIK,FESATLIK,RUH HASTALIĞI,EKMEK ILE OYNAMAK,YALANCILIK ,ARA BOZMAK VE GIYBET HATTA MUNAFIKLIK NE ZAMANDAN BERI ''MUHALIF RUHLULUK"OLDU .Allah islah etsinde RUH ÇIKAR HUY ÇIKMAZ.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU