İSTKOP DOSTLUK BULUŞMASI

İstanbul Tokatlılar Platformu (İSTKOP) olarak Tokat ‘ta dostluk buluşması gerçekleştirdik.

İSTKOP   DOSTLUK BULUŞMASI
Bu içerik 1310 kez okundu.

İstanbul Tokatlılar Platformu  (İSTKOP)  olarak Tokat ‘ta dostluk buluşması gerçekleştirdik. Çavuşoğlu Tower Otel’de yapılan toplantıya Devlet Eski Balanı Metin Gürdere ,Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol ,Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal  İncesoyluer ;Tokat Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Şaban Ceylan başta olmak üzere iş ve sanat çevresinden davetliler katıldı.

 

 İSTKOP ‘un kuruluş amaçları hakkında çeşitli bilgiler aktarılması, tanışma , bayramlaşma ,Tokatlıların birlik ve beraberliğini artırmak ,kalkınmayı büyütmek, yatırımları hızlandırmak, genetik  toplumsal  yaşam hastalıkları hususunda  istişarelerde bulunuldu.  Ulusal ve yerel sorunlar üzerine katılımcılar düşüncelerini ve fikirlerini  ortaya sundu.

Devlet Eski Bakanı Metin Gürdere’nin Tokat ve ulusal konular üzerine görüşlerini  ifade ederek katılımcılar  karşılıklı bilgi paylaşımında bulundular. Sn. Bakanımızın derin ve engin siyasi analizlerini aldık.

Neşeli ve keyifli ortamda gerçekleşen bu dostluk buluşmasına katkı sağlayan ve bizleri yalnız bırakmayan dostlara şükranlarımı sunarım.

Her geçen gün güçlenen ve akım   akım yayılan İSTKOP yoluna hızla devam etmektedir.

Gücünü hemşerilerinden alan  İSTKOP,  sorunları masaya yatırma ve tartışma noktasında duruşunu ortaya koyan tek platform olma özelliğini sürdürüyor.

İstanbul Tokatlılar Platformu

İSTKOP   Genel Başkanı

Yusuf  Uzun

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU