TOKATSPOR DELEGELERİNE ÇAĞRI

Tüm Tokatlıların ve şehrin marka değeri olan TOKATSPOR hak ettiği yere getirilmelidir. Kısır döngülerle ve tartışmalı ekonomik kaynaklarla bir başarı elde edilemeyeceği mutlak bir tablodur.

TOKATSPOR  DELEGELERİNE ÇAĞRI
Bu içerik 1643 kez okundu.

            TOKARSPOR DELEGELERİNE ÇAĞRI

Tüm Tokatlıların ve şehrin marka değeri olan  TOKATSPOR  hak ettiği yere getirilmelidir.  Kısır döngülerle   ve tartışmalı ekonomik kaynaklarla  bir başarı elde edilemeyeceği mutlak bir tablodur.  Hepimizin ortak sevinci olan TOKATSPOR     şampiyonluklar yaşamalıdır. Bunun yolu ve yöntemi  belli çizgilerin takip edilmesiyle  hedefe ulaşılır. 

Hiçbir şahsın veya siyasi parti  üyelerinin hedefine hizmet etmeden , kimsenin arka bahçesi  olmadan , birilerinin arpalığı haline dönüşmeden  bu sezon çözüm üretmek tüm delegelerin omuzlarındaki bir sorumluluktur.

Bu  sorumluluğu  taşımak sizlere düşer.  Bu kronik meseleyi çözmek sizlere düşer. Başarısız sezonlar , tartışmalı  ligleri konuşmak  yerine başarıya gidecek yollar aramak  gerekir.  Tokat merkezde kulübün  sınırlı kaynaklarının olması nedeniyle diğer başarılı süper lig takımlarının izlediği yol ve yöntemleri aramak ve uygulamak tüm delegelerin sorumluluğudur.

Tüm TOKATSPOR   delegelerine ve kamuoyuna çağrıda bulunuyorum.  Tokat sporu süper lige taşımak için acilen şirketleşmesi   ve satış yapılması gerekir.  Özel sektörden   gelecek talepler  ihale usulüyle şaibesiz olarak satış  yapılmalıdır.  Büyük kurumsal şirketlerin aracılığıyla takım ruhu ve  kulübün  geleceği  ciddi olarak değişecektir.  Maddi sorunu kökünden çözerek  şehre yük olmaktan ve gündem olmaktan çıkarılmalıdır.  Bu konuyu acilen tüm delegelerin ve yeni yönetimin istişare ederek değerlendirmesini temenni ederim.   Bu sezon şayet bir başarı olmaz ise Gazi Osman Paşa stadyumunun üzerindeki rant hesapları ortaya çıkacaktır.  Stadyumun    yerine göz koyanların  rantlarına  TOKATSPOR  heba olmamalıdır.  Bu stadyumun   yerinin satış yapılması ve yerel basında iler ki günlerde mutlaka gelecektir.  Yeni bir stadyum yapılmadan ve Tokatspor şampiyon olmadan yapılacak bir  girişim  doğru değildir.

 Başarı olmadan yapılacak bir girişimin arkasında rant hesapları dolaşır.  Buda dedi kodu mekanizmasını    çalıştırır. Dedi kodu kazandırmaz ve kaybettirir.  Tüm doğruları yok   eder.   Sevapları  kül  yapar.  Akabinde bu şehirde yıllar boyunca külleri konuşmaya   Taşhan’da  devam  ederler.

 Fikri ve düşüncesi doğru olan insanlara   maalesef  yer verilmez. İleri giden insanların önünde takoz olurlar.  Bu şehirde iyi insanları yıllarca şeytan taşlarcasına taşladılar.  Aslınca kötüler ve çirkinler şeytan gibi taşlanmalı. Her daim ifade ettiğim gibi  ne diyorduk ‘’HERKES KONUŞUR, GERÇEKLERİ YUSUF UZUN YAZAR. ‘’

İstanbul  Tokatlılar Platformu

            İSTKOP

YUSUF    UZUN

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU