TOKAT- İSTANBUL MEDYA GÖRÜŞMESİ

İlmi , fikri ve düşüncesi olmayanın sarılacağı tek şeyin hakaret , küfür, tehdit , dinleme şantaj, kumpas ve klipto olduğunun altı çizilerek bu tarz varlıklara prim verilmeyeceğinin önemi belirtildi.

     TOKAT- İSTANBUL MEDYA GÖRÜŞMESİ
Bu içerik 1441 kez okundu.

            TOKAT- İSTANBUL MEDYA GÖRÜŞMESİ

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sn. Cemal  İncesoyluer  Beyi İSTKOP  olarak Silivri  Green Garden da ağırladık.

Siyaset, bürokrasi, iş ,sanat ve medya çevresinden davetlilerin katıldığı yemekte ; güncel konular üzerinde istişarelerde bulunuldu.  Bir çok konuda fikir birliğine   varıldı. Tokat’ın kalkınmasına ve  ilerlemesine yönelik  temel sorunlar karşısında birlik içerisinde hareket edileceğinin  önemi vurgulanmıştır. 40 yıldır medyada başarı ile adından söz ettiren, birçok genç gazetecinin yetişmesine vesile olan Gazeteci ve Yazar Cemal İncesoyluer Başkanı; İstanbul’da misafir etmenin onurunu duyuyoruz. İncesoyluer Başkan, Tokat’ta habercilik ve gazetecilik anlamında, klişe kalıpları yıkarak; gazeteciliğe renk ve ahenk katmıştır.

İlmi , fikri ve düşüncesi olmayanın sarılacağı tek şeyin hakaret , küfür, tehdit , dinleme şantaj, kumpas ve klipto olduğunun altı çizilmiştir. Bu tarz varlıklara prim verilmeyeceğinin önemi belirtildi.

 

 Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer, İstanbul’da Tokat Sevdalısı hemşerileri ile olmanın mutluluğu içinde olduğunu belirterek;  şahsımıza    teşekkürlerini  ifade ettiler.

   Başkan İncesoyluer,  ulusal yazılarımızla , kronik sorunlar ve arızalı tiplerin karşısındaki cesaretli  tavırlarımızdan dolayı bizleri  tebrik ederek; Tokat Gazeteciler Cemiyeti olarak   Türk Dünyası Gazeteciler Federasyon  üyesi  kartını şahsımıza takdim etmiştir.

İlmi , fikri ve düşüncesi olmayanın sarılacağı tek şeyin hakaret , küfür, tehdit , dinleme şantaj, kumpas ve klipto olduğunun altı çizilmiştir.

Tüm milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim.  Azimli ve kararlı bir şekilde çalışmalarımızı birlikte sürdüreceğiz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SEVGİ
SEVGİ
AKŞAM  OLDU
AKŞAM OLDU